Dnes oslavuje meniny Etela zajtra Roman(a)         Štvrtok, 22. február 2024




Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 5 ľudí
Počet návštev: 


Oblastné majstrovstvá

Rozpis zápasov v sezóne 2014/2015

I. kolo (03.08.2014) o 17.00 hod.
Veľký Ďur - Šahy03.08.2014 17.00
Starý Tekov - Pohronský Ruskov03.08.2014 17.00
Nová Dedina - Horné Turovce03.08.2014 17.00
Podlužany - Jur nad Hronom03.08.2014 17.00
Čata - Plášťovce03.08.2014 17.00
Žemberovce - Hronské Kľačany03.08.2014 17.00
Plavé Vozokany - Lok03.08.2014 17.00
Čajkov - Nový Tekov03.08.2014 17.00
II. kolo (10.08.2014) o 17.00 hod.
Veľký Ďur - Čajkov10.08.2014 17.00
Nový Tekov - Plavé Vozokany10.08.2014 17.00
Lok - Žemberovce10.08.2014 17.00
Hronské Kľačany - Čata10.08.2014 17.00
Plášťovce - Podlužany10.08.2014 17.00
Jur nad Hronom - Nová Dedina10.08.2014 17.00
Horné Turovce - Starý Tekov10.08.2014 17.00
Šahy - Pohronský Ruskov10.08.2014 17.00
III. kolo (17.08.2014) o 17.00 hod.
Pohronský Ruskov - Horné Turovce17.08.2014 17.00
Starý Tekov - Jur nad Hronom17.08.2014 17.00
Nová Dedina - Plášťovce17.08.2014 17.00
Podlužany - Hronské Kľačany17.08.2014 17.00
Čata - Lok17.08.2014 17.00
Žemberovce - Nový Tekov17.08.2014 17.00
Plavé Vozokany - Veľký Ďur17.08.2014 17.00
Čajkov - Šahy17.08.2014 17.00
IV. kolo (24.08.2014) o 17.00 hod.
Čajkov - Plavé Vozokany24.08.2014 17.00
Veľký Ďur - Žemberovce24.08.2014 17.00
Nový Tekov - Čata24.08.2014 17.00
Lok - Podlužany24.08.2014 17.00
Hronské Kľačany - Nová Dedina24.08.2014 17.00
Plášťovce - Starý Tekov24.08.2014 17.00
Jur nad Hronom - Pohronský Ruskov24.08.2014 17.00
Šahy - Horné Turovce24.08.2014 17.00
V. kolo (31.08.2014) o 17.00 hod.
Horné Turovce - Jur nad Hronom31.08.2014 17.00
Pohronský Ruskov - Plášťovce31.08.2014 17.00
Starý Tekov - Hronské Kľačany31.08.2014 17.00
Nová Dedina - Lok31.08.2014 17.00
Podlužany - Nový Tekov31.08.2014 17.00
Čata - Veľký Ďur31.08.2014 17.00
Žemberovce - Čajkov31.08.2014 17.00
Plavé Vozokany - Šahy31.08.2014 17.00
VI. kolo (07.09.2014) o 16.00 hod.
Plavé Vozokany - Žemberovce07.09.2014 16.00
Čajkov - Čata07.09.2014 16.00
Veľký Ďur - Podlužany07.09.2014 16.00
Nový Tekov - Nová Dedina07.09.2014 16.00
Lok - Starý Tekov07.09.2014 16.00
Hronské Kľačany - Pohronský Ruskov07.09.2014 16.00
Plášťovce - Horné Turovce07.09.2014 16.00
Šahy - Jur nad Hronom07.09.2014 16.00
VII. kolo (14.09.2014) o 16.00 hod.
Jur nad Hronom - Plášťovce14.09.2014 16.00
Horné Turovce - Hronské Kľačany14.09.2014 16.00
Pohronský Ruskov - Lok14.09.2014 16.00
Starý Tekov - Nový Tekov14.09.2014 16.00
Nová Dedina - Veľký Ďur14.09.2014 16.00
Podlužany - Čajkov14.09.2014 16.00
Čata - Plavé Vozokany14.09.2014 16.00
Žemberovce - Šahy14.09.2014 16.00
VIII. kolo (21.09.2014) o 15.30 hod.
Žemberovce - Čata21.09.2014 15.30
Plavé Vozokany - Podlužany21.09.2014 15.30
Čajkov - Nová Dedina21.09.2014 15.30
Veľký Ďur - Starý Tekov21.09.2014 15.30
Nový Tekov - Pohronský Ruskov21.09.2014 15.30
Lok - Horné Turovce21.09.2014 15.30
Hronské Kľačany - Jur nad Hronom21.09.2014 15.30
Šahy - Plášťovce21.09.2014 15.30
IX. kolo (28.09.2014) o 15.30 hod.
Plášťovce - Hronské Kľačany28.09.2014 15.30
Jur nad Hronom - Lok28.09.2014 15.30
Horné Turovce - Nový Tekov28.09.2014 15.30
Pohronský Ruskov - Veľký Ďur28.09.2014 15.30
Starý Tekov - Čajkov28.09.2014 15.30
Plavé Vozokany - Nová Dedina28.09.2014 15.30
Podlužany - Žemberovce28.09.2014 15.30
Čata - Šahy28.09.2014 15.30
X. kolo (05.10.2014) o 14.30 hod.
Čata - Podlužany05.10.2014 14.30
Žemberovce - Nová Dedina05.10.2014 14.30
Starý Tekov - Plavé Vozokany05.10.2014 14.30
Čajkov - Pohronský Ruskov05.10.2014 14.30
Veľký Ďur - Horné Turovce05.10.2014 14.30
Nový Tekov - Jur nad Hronom05.10.2014 14.30
Lok - Plášťovce05.10.2014 14.30
Šahy - Hronské Kľačany05.10.2014 14.30
XI. kolo (12.10.2014) o 14.30 hod.
Hronské Kľačany - Lok12.10.2014 14.30
Plášťovce - Nový Tekov12.10.2014 14.30
Jur nad Hronom - Veľký Ďur12.10.2014 14.30
Horné Turovce - Čajkov12.10.2014 14.30
Pohronský Ruskov - Plavé Vozokany12.10.2014 14.30
Starý Tekov - Žemberovce12.10.2014 14.30
Nová Dedina - Čata12.10.2014 14.30
Podlužany - Šahy12.10.2014 14.30
XII. kolo (19.10.2014) o 14.00 hod.
Podlužany - Nová Dedina19.10.2014 14.00
Starý Tekov - Čata19.10.2014 14.00
Žemberovce - Pohronský Ruskov19.10.2014 14.00
Plavé Vozokany - Horné Turovce19.10.2014 14.00
Čajkov - Jur nad Hronom19.10.2014 14.00
Veľký Ďur - Plášťovce19.10.2014 14.00
Nový Tekov - Hronské Kľačany19.10.2014 14.00
Šahy - Lok19.10.2014 14.00
XIII. kolo (26.10.2014) o 14.00 hod.
Lok - Nový Tekov26.10.2014 14.00
Hronské Kľačany - Veľký Ďur26.10.2014 14.00
Plášťovce - Čajkov26.10.2014 14.00
Jur nad Hronom - Plavé Vozokany26.10.2014 14.00
Horné Turovce - Žemberovce26.10.2014 14.00
Pohronský Ruskov - Čata26.10.2014 14.00
Starý Tekov - Podlužany26.10.2014 14.00
Nová Dedina - Šahy26.10.2014 14.00
XIV. kolo (02.11.2014) o 13.30 hod.
Nová Dedina - Starý Tekov02.11.2014 13.30
Podlužany - Pohronský Ruskov02.11.2014 13.30
Čata - Horné Turovce02.11.2014 13.30
Žemberovce - Jur nad Hronom02.11.2014 13.30
Plavé Vozokany - Plášťovce02.11.2014 13.30
Čajkov - Hronské Kľačany02.11.2014 13.30
Veľký Ďur - Lok02.11.2014 13.30
Šahy - Nový Tekov02.11.2014 13.30
XV. kolo (09.11.2014) o 13.30 hod.
Nový Tekov - Veľký Ďur09.11.2014 13.30
Lok - Čajkov09.11.2014 13.30
Plavé Vozokany - Hronské Kľačany09.11.2014 13.30
Plášťovce - Žemberovce09.11.2014 13.30
Jur nad Hronom - Čata09.11.2014 13.30
Horné Turovce - Podlužany09.11.2014 13.30
Pohronský Ruskov - Nová Dedina09.11.2014 13.30
Starý Tekov - Šahy09.11.2014 13.30
XVI. kolo (08.03.2015) o 14.30 hod.
Pohronský Ruskov - Starý Tekov08.03.2015 14.30
Horné Turovce - Nová Dedina08.03.2015 14.30
Jur nad Hronom - Podlužany08.03.2015 14.30
Plášťovce - Čata08.03.2015 14.30
Hronské Kľačany - Žemberovce08.03.2015 14.30
Lok - Plavé Vozokany08.03.2015 14.30
Nový Tekov - Čajkov08.03.2015 14.30
Šahy - Veľký Ďur08.03.2015 14.30
XVII. kolo (15.03.2015) o 14.30 hod.
Čajkov - Veľký Ďur15.03.2015 14.30
Plavé Vozokany - Nový Tekov15.03.2015 14.30
Žemberovce - Lok15.03.2015 14.30
Čata - Hronské Kľačany15.03.2015 14.30
Podlužany - Plášťovce15.03.2015 14.30
Nová Dedina - Jur nad Hronom15.03.2015 14.30
Starý Tekov - Horné Turovce15.03.2015 14.30
Pohronský Ruskov - Šahy15.03.2015 14.30
XVIII. kolo (22.03.2015) o 15.00 hod.
Horné Turovce - Pohronský Ruskov22.03.2015 15.00
Jur nad Hronom - Starý Tekov22.03.2015 15.00
Plášťovce - Nová Dedina22.03.2015 15.00
Hronské Kľačany - Podlužany22.03.2015 15.00
Lok - Čata22.03.2015 15.00
Nový Tekov - Žemberovce22.03.2015 15.00
Veľký Ďur - Plavé Vozokany22.03.2015 15.00
Šahy - Čajkov22.03.2015 15.00
XIX. kolo (29.03.2015) o 15.00 hod.
Plavé Vozokany - Čajkov29.03.2015 15.00
Žemberovce - Veľký Ďur29.03.2015 15.00
Čata - Nový Tekov29.03.2015 15.00
Podlužany - Lok29.03.2015 15.00
Nová Dedina - Hronské Kľačany29.03.2015 15.00
Starý Tekov - Plášťovce29.03.2015 15.00
Pohronský Ruskov - Jur nad Hronom29.03.2015 15.00
Horné Turovce - Šahy29.03.2015 15.00
XX. kolo (05.04.2015) o 15.30 hod.
Jur nad Hronom - Horné Turovce05.04.2015 15.30
Plášťovce - Pohronský Ruskov05.04.2015 15.30
Hronské Kľačany - Starý Tekov05.04.2015 15.30
Lok - Nová Dedina05.04.2015 15.30
Nový Tekov - Podlužany05.04.2015 15.30
Veľký Ďur - Čata05.04.2015 15.30
Čajkov - Žemberovce05.04.2015 15.30
Šahy - Plavé Vozokany05.04.2015 15.30
XXI. kolo (12.04.2015) o 15.30 hod.
Žemberovce - Plavé Vozokany12.04.2015 15.30
Čata - Čajkov12.04.2015 15.30
Podlužany - Veľký Ďur12.04.2015 15.30
Nová Dedina - Nový Tekov12.04.2015 15.30
Starý Tekov - Lok12.04.2015 15.30
Pohronský Ruskov - Hronské Kľačany12.04.2015 15.30
Horné Turovce - Plášťovce12.04.2015 15.30
Jur nad Hronom - Šahy12.04.2015 15.30
XXII. kolo (19.04.2015) o 16.00 hod.
Plášťovce - Jur nad Hronom19.04.2015 16.00
Hronské Kľačany - Horné Turovce19.04.2015 16.00
Lok - Pohronský Ruskov19.04.2015 16.00
Nový Tekov - Starý Tekov19.04.2015 16.00
Veľký Ďur - Nová Dedina19.04.2015 16.00
Čajkov - Podlužany19.04.2015 16.00
Plavé Vozokany - Čata19.04.2015 16.00
Šahy - Žemberovce19.04.2015 16.00
XXIII. kolo (26.04.2015) o 16.00 hod.
Čata - Žemberovce26.04.2015 16.00
Podlužany - Plavé Vozokany26.04.2015 16.00
Nová Dedina - Čajkov26.04.2015 16.00
Starý Tekov - Veľký Ďur26.04.2015 16.00
Pohronský Ruskov - Nový Tekov26.04.2015 16.00
Horné Turovce - Lok26.04.2015 16.00
Jur nad Hronom - Hronské Kľačany26.04.2015 16.00
Plášťovce - Šahy26.04.2015 16.00
XXIV. kolo (03.05.2015) o 16.30 hod.
Hronské Kľačany - Plášťovce03.05.2015 16.30
Lok - Jur nad Hronom03.05.2015 16.30
Nový Tekov - Horné Turovce03.05.2015 16.30
Veľký Ďur - Pohronský Ruskov03.05.2015 16.30
Čajkov - Starý Tekov03.05.2015 16.30
Nová Dedina - Plavé Vozokany03.05.2015 16.30
Žemberovce - Podlužany03.05.2015 16.30
Šahy - Čata03.05.2015 16.30
XXV. kolo (10.05.2015) o 16.30 hod.
Podlužany - Čata10.05.2015 16.30
Nová Dedina - Žemberovce10.05.2015 16.30
Plavé Vozokany - Starý Tekov10.05.2015 16.30
Pohronský Ruskov - Čajkov10.05.2015 16.30
Horné Turovce - Veľký Ďur10.05.2015 16.30
Jur nad Hronom - Nový Tekov10.05.2015 16.30
Plášťovce - Lok10.05.2015 16.30
Hronské Kľačany - Šahy10.05.2015 16.30
XXVI. kolo (17.05.2015) o 17.00 hod.
Lok - Hronské Kľačany17.05.2015 17.00
Nový Tekov - Plášťovce17.05.2015 17.00
Veľký Ďur - Jur nad Hronom17.05.2015 17.00
Čajkov - Horné Turovce17.05.2015 17.00
Plavé Vozokany - Pohronský Ruskov17.05.2015 17.00
Žemberovce - Starý Tekov17.05.2015 17.00
Čata - Nová Dedina17.05.2015 17.00
Šahy - Podlužany17.05.2015 17.00
XXVII. kolo (24.05.2015) o 17.00 hod.
Nová Dedina - Podlužany24.05.2015 17.00
Čata - Starý Tekov24.05.2015 17.00
Pohronský Ruskov - Žemberovce24.05.2015 17.00
Horné Turovce - Plavé Vozokany24.05.2015 17.00
Jur nad Hronom - Čajkov24.05.2015 17.00
Plášťovce - Veľký Ďur24.05.2015 17.00
Hronské Kľačany - Nový Tekov24.05.2015 17.00
Lok - Šahy24.05.2015 17.00
XXVIII. kolo (31.05.2015) o 17.00 hod.
Nový Tekov - Lok31.05.2015 17.00
Veľký Ďur - Hronské Kľačany31.05.2015 17.00
Čajkov - Plášťovce31.05.2015 17.00
Plavé Vozokany - Jur nad Hronom31.05.2015 17.00
Žemberovce - Horné Turovce31.05.2015 17.00
Čata - Pohronský Ruskov31.05.2015 17.00
Podlužany - Starý Tekov31.05.2015 17.00
Šahy - Nová Dedina31.05.2015 17.00
XXIX. kolo (07.06.2015) o 17.00 hod.
Starý Tekov - Nová Dedina07.06.2015 17.00
Pohronský Ruskov - Podlužany07.06.2015 17.00
Horné Turovce - Čata07.06.2015 17.00
Jur nad Hronom - Žemberovce07.06.2015 17.00
Plášťovce - Plavé Vozokany07.06.2015 17.00
Hronské Kľačany - Čajkov07.06.2015 17.00
Lok - Veľký Ďur07.06.2015 17.00
Nový Tekov - Šahy07.06.2015 17.00
XXX. kolo (14.06.2015) o 17.00 hod.
Čajkov - Lok14.06.2015 17.00
Plavé Vozokany - Hronské Kľačany14.06.2015 17.00
Žemberovce - Plášťovce14.06.2015 17.00
Čata - Jur nad Hronom14.06.2015 17.00
Podlužany - Horné Turovce14.06.2015 17.00
Nová Dedina - Pohronský Ruskov14.06.2015 17.00
Šahy - Starý Tekov14.06.2015 17.00
Veľký Ďur - Nový Tekov14.06.2015 17.00


 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk