Od:   vladoalexa [IP:178.40.243.56]
Pre anonymov Info neposkytujeme. Pekný deň lipo.

Nadpis: Info 01.09.2014, 09:52 (x)
Od:   lipo [IP:85.237.234.9]
Budu aj v tomto rocniku doplnene informativne polozky "Najlepsi strelci" a "Register ZK", tak ako to bolo aj minule rocniky?

Nadpis: Re: kamera 01.09.2014, 08:14 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.241.45]
Súhlasím s vami,kamera je prospešná vec a môže veľa vecí odhaliť,pomôcť mužstvám pri prehre,alebo výhre,aby sa videli čo urobili dobre alebo zle a samozrejme tak isto aj rozhodcovia.
Pri odchode s Čaty ma poprosil p. Struhár,či môžem napísať takúto vec do príspevku,tak som to urobil.Máte pravdu výsledok zápasu hodnotenie delegáta neovplyvní,ale bolo by to zaujímavé vedieť,či sa rozhodcovia zlepšujú pokiaľ urobia chyby,pretože ten delegát by ich mal odhaliť a povedať mu ich.

Čo sa týka rozhodovania rozhodcov na zápase Čata,Veľký Ďur,bolo úplne korektné a presné,ale bohužiaľ domáci s nimi nesúhlasili.Presne tak ako píšete až v kabíne na záver uznali kvalitu súpera.
Podľa mňa je fajn aj táto diskusia na fórume,určite aj tá má pre všetky strany nie len informatívny charakter,ale aj poučný.Samozrejme pokiaľ príspevky majú hodnotu.
Športu zdrar.

Nadpis: Dorast Tekovske Luzany -Vyskovce n Iplom 31.08.2014, 22:03 (x)
Od:   Boris [IP:217.12.49.50]
Tekovske Luzany - Vyskovce n Iplom 2:3 Z dovodu nespravneho nacitania v ISSF systeme bol zaevidovany vysledok 3:2 pre luzany

Nadpis: kamera 31.08.2014, 22:03 (x)
Od:   Referee LV [IP:178.40.236.101]
Hodnotenie delegáta na výkon rozhodcov je nepodstatné pre futbalovú verejnosť a dané mužstvá ,výsledok zápasu to neovplyvní,ale na každom zápase ObM muži sa používajú KAMERY.Čo viac potrebujete.
Treba si ale uvedomiť,že ked prehrá domace mužstvo tak mužstvo hostí bolo kvalitnejšie, lepšie,možno sťastlivejšie ,nehladajte chyby len v rozhodcoch .

Nadpis: Re: III.Trieda 31.08.2014, 21:25 (x)
Od:   webmaster [IP:178.40.162.183]
dík

Nadpis: OFK Veľký Ďur 31.08.2014, 21:05 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.176.65]
AJ MAJSTER KAT,SA UTNE.
Dnes sa vo Veľkom Ďure akosi nezvládol nástup na zápas.Zlyhala organizácia.Všetci hráči,vrátane vedenia a fanúšikov,20 min čakali na zastávkach na autobus,ten neprišiel.Postupne sme zvážali všetkých do Kalnej nad Hronom,kde sa podarilo pristaviť autobus aj keď s oneskorením.Prvom rade bolo treba upokojiť situáciu a hráčov pripraviť na zápas,tak aby sa narýchlo rozcvičili a nedošlo k zraneniam.Nakoniec to dobre dopadlo a potvrdil sa zlý začiatok,dobrý koniec.
Domáci nastúpili trochu oklieštenej zostave,chýbal hlavne útočník a zopár hráčov. Do 30 minúty sa bránili a bohužiaľ z 5 tich kopaných štandartiek Veľký Ďur nič nepremenil až 30 min.po dobrej nahrávke strelil prvý gól zápasu Robo Meiling.O dve minúty zvyšoval na 0 ku 2 Milan Méres a do polčasu dal opäť gól Meiling a bolo 0 ku 3 pre hostí.
Druhý polčas sa domáci nevzdávali,čo im slúži ku cti a bojovali,no bol to opäť Miňko Méres ktorý dvomi gólmi upravil na 0 ku 5.Hráči Čaty 5 minút pred koncom strelili čestný úspech a tak body vezie domov Veľký Ďur.
Jediné negatívum zápasu,nespokojnosť domáceho tábora s výkonom rozhodcov,ale na druhej strane úprimná gratulácia v kabíne hostí a p.Struhár navrhuje širokej verejnosti futbalu,aby každé mužstvo po zápase vedelo hodnotenie rozhodcov od delegáta,pokiaľ je na zápase.Podľa neho sú to naše peniaze,čo sa platia rozhodcom a mužstvá by mali mať na to právo.
Určite vedenie klubu OFK Veľký Ďur sa prikláňa ku všetkému ako aj k tomuto návrhu,pokiaľ pomôže čo najväčšej objektivite pri rozhodovaní zápasov na našich trávnikoch.

Nadpis: III.Trieda 31.08.2014, 21:03 (x)
Od:   Gejza Zimerman ml. [IP:87.244.195.253]
Ipeľský Sokolec - Tupá 9-0