Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie

Nadpis: Plavé Vozokany vs Nová Dedina 30.09.2014, 11:25 (x)
Od:   Rado [IP:195.91.4.60]
Tak nechcem nikoho urážať, ale domáci funkcionár, ktorý do novín v skratke opísal zápas posledného kola pravdepodobne na zápase ani nebol. Pre vyjasnenie situácie. Prvý polčas domáci 2 šance, hostia 4 šance. Stav po polčase 0:3. Držanie lopty 50:50 takže ťažko písať že domáci boli lepší. Druhý polčas šance 4 domáci a 6 hostia. Stav druhého polčasu 2:2, celkovo 2:5. Držanie lopty 50:50. Samozrejme pološance končiace mimo bránu netreba počítať. Napísať, že mali domáci smolu je scestné. Rovnako ako vyjadrenie, že dostali góly po hrubých chybách, nakoľko aj malá chyba končiaca gólom sa dá charakterizovať ako hrubá. Skôr to bolo asi o podcenení súpera, alebo precenení vlastných schopností. Skrátka tak či tak bolo mužstvo z Novej Dediny lepším mančaftom, dokázalo svoje šance premieňať a podalo vinikajúci kolektívny výkon. Nemá to byť urážka domácich ani chvála hostí. Je to len opis skutočnosti zápasu taký aký bol.
PS. Samozrejme obaja rozhodcovia odviedli svoju prácu na 100% a patrí im pochvala.

Nadpis: Re: babiky... 29.09.2014, 18:58 (x)
Od:   misko381 [IP:178.40.199.158]
inac odporucam pozriet tento zapas a vsimnut si "vykon" HR...

Nadpis: babiky... 29.09.2014, 11:46 (x)
Od:   misko381 [IP:195.91.7.92]
Esteze vcera v Podluzanoch nefukal silnejsi vietor...😃

Nadpis: OFK Veľký Ďur 29.09.2014, 05:54 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.179.216]
Nie je všetko zlato čo sa bliští.
Veľký Ďur zvíťazil s Pohronským Ruskovom,je na titulke v novinách,ale aj napriek tomu chceme a stojíme pri zemi.A že nie je všetko zlato čo sa bliští,verím,že si uvedomujú všetci hráči.Zápas začal nedôrazom hostí a po dvoch šanciach domácich,tretia tam padla a bolo 1 ku 0.Hostia sa postupne konsolidovali a zrovnali skóre a tak skončil aj prvý polčas.
Do druhého bol jasný cieľ,zlepšiť hru,zlepšiť individuálne chyby a pokúsiť sa bodovať,čo sa nakoniec aj podarilo a po krásnom centry Ivana Tušana,ešte krajšie zavesil hlavou Robo Meiling.Závere stretnutia,Maťko Srna premenil pokutový kop.
Po zápase radosť z výsledku,ale aj čiastočná nespokojnosť trénera Maslena s predvedenou hrou.Do konca jesennej súťaže je potrebné ešte pracovať naplno,aby chlapcov hra bavila,utužoval sa kolektív a keď sa aj možno niekedy nedarí,ako by chceli,aby bojovali až do konca,pretože kto nebojuje nemôže vyhrať a odvážnemu šťastie praje.
Dnes prialo aspoň k zisku troch bodov.

Nadpis: Trest 24.09.2014, 09:16 (x)
Od:   Karol [IP:89.173.189.68]
Ani rozhodcovia to nemajú ľahké
P. Hegedüs (R), DK oznamuje disciplinárne opatrenie pre menovaného 2 mes. N od 05.09.2014 (63/1b, 2b, 67/3) (DK SFZ U239)

Nadpis: OFK Veľký Ďur 21.09.2014, 19:53 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.243.155]
Zápas 8 kola medzi OFK Veľký Ďur a Starý Tekov,bol plný očakávaní.Ak vyhrá Tekov,bude jednoznačne lídrom jesene s náskokom 7 bodov nad Ďúrom a pre domácich to bola katastrofálne predstava.Preto všetkú prípravu podmienilo jedinému,zisku 3 bodov na domácej pôde.
Takže cieľ bol daný,lenže všetko ostatné bolo proti a to hotový lazaret domáceho mužstva.Zvíťazila sila vôle,bojovné srdce a samozrejme aj s prispením šťastia,pretože po prvom góle Meilinga na 1 ku 0,po 2 minútach vyrovnal za Tekov Martinček.
Druhý polčas sa hral medzišestnástkový futbal a kto dá gól,vyhrá.Dnes ho dal za Veľký Ďur Jakub Gaži a oslava sa mohla začať.
Starý Tekov určite nesklamal,má veľmi vyspelé mužstvo a pokiaľ budú jeho výkony pokračovať aj na jar,má veľkú šancu na titul.

A TAK FUTBAL je šport ako každý iný a predsa je výnimočný ,prináša radosť a šťastie ľuďom,ktorý ho majú radi.Dnes priniesol obrovskú radosť Veľkému Ďuru.

Nadpis: OFK Veľký Ďur 20.09.2014, 10:03 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.135.127]
Vrásky na čele trénera Maslena.
Vo Veľkom Ďure je momentálne problém s hráčmi.Bohužiaľ,utorok sa tréning nekonal a včera prišlo zopár hráčov.Hlavný dôvod sú zranenia a tento týždeň prechladnutie a chrípka viacerých kľúčových hráčov a tak tréner Maslen bude musieť rozmýšľať čo zo zostavou.

Nedá sa nič robiť,aj keď je to pre Veľký Ďur krutá realita,zápas zo Starým Tekovom odohráme zo cťou a vedenie klubu praje hráčom skoré uzdravenie.

Nadpis: Re: kontakt 18.09.2014, 19:42 (x)
Od:   Boris [IP:217.12.49.50]
Prepáč Vasil prečital som si to len dnes

Nadpis: prestupový poriadok 18.09.2014, 17:27 (x)
Od:   webmaster [IP:178.40.180.233]
Na webe SFZ nájdete: Druhé kolo pripomienkového konania k návrhu nového Registračného a prestupového poriadku

Nadpis: Re: Re: Re: ŽK 17.09.2014, 13:08 (x)
Od:   martin305 [IP:176.61.219.23]
Pán robben,navyše som sa ho aj spýtal,či môžem hrať, pričom moju otázku odignoroval a ani neodpovedal. Neviem čo si chcel dotyčný dokázať touto kartou, či mu stúplo ego, ale ma mrzí, že som na to doplatil práve ja, a že jeho čin nechápal na ihrisku nikto iný, iba on sám .
Stránok (128): [1] 2 3 ... 128