Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie

Nadpis: Pukanec . Keť 26.03.2015, 14:04 (x)
Od:   Csaba A [IP:188.167.216.172]
Pozdravujem našich priatelov do Pukanca. Boli by sme radi, keby zverejnili aj teraz video tak ako to urobili, po zápase Sarovce - Pukanec. Vtedy kde sa len dalo zverejnili video, po zápase Pukanec - Keť tak ale neurobili. Prečo?

Nadpis: pohreb 23.03.2015, 21:06 (x)
Od:   webmaster [IP:95.102.123.218]
Zo zármutkom oznamujeme ,že v piatok 27.3.2015 o 14:00 sa uskutoční posledná rozlúčka z Marošom Romanom na Levickom cintoríne..

Nadpis: pomoc 23.03.2015, 21:05 (x)
Oblastný futbalový zväz oznamuje širokej verejnosti, že bol zriadený osobitný účet v banke na uhradenie nákladov spojených so zabezpečením dôstojnej rozlúčky s Marošom Romanom a pomoci blízkej pozostalej rodine.

ČÍSLO ÚČTU:

SK02 0200 0000 0034 9462 0851

Nadpis: super... 22.03.2015, 20:29 (x)
Od:   misko381 [IP:178.40.235.112]
V mene OFK Žemberovce by som sa chcel podakovat hracom, vedeniu N. Tekova za ferovy zapas a pozapasove obcerstvenie...dakujeme...

Nadpis: OFK Veľký Ďur - dorast 22.03.2015, 09:14 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.173.122]
Domáci zápas sa vydaril.

Obidve mužstvá nastupovali na ihrisko v spomienkach na tragicky zosnulého Maroša Romana a uctili si ho minútou ticha.Každý jeden hráč,by najradšej čiernu pásku strhol zo svojho ramena,aby nikdy takúto udalosť nemusel prežívať,ale Bohužial stalo sa a určite pri spomienke na neho sa tlačili slzy do očí a až potom začal samotný zápas.
Lepšie ho začali domáci,mali viac loptu na nohe a hrali kombinačne,čo vyústilo aj do prvého gólu Tomáša Ďurčeka.No po pol hodinke ukázal svoju pravú tvár aj súper a dvoma gólmi otočil stav stretnutia a po polčase viedol 1 ku 2.Po prestávke domáci vyrovnali po nacvičenom signále Dušanom Nagym.Dorastenci s Plášťoviec opäť zatlačili a vsietili ich tretí gól.No prišla poslená desaťminútovka domácich ,keď Patrik Petrík z pokutového kopu vyrovnal a potom o pár minút prekrásne trafil opäť a v domácom tábore po 2 prehrách zavládla radosť.Pochvalu si zaslúži určite aj dvojica rozhodcov Ivan Búri a Ján Krnáč.
Chalani ďakujeme a gratulujeme k výhre.

Nadpis: Re: R.I.P. 22.03.2015, 08:29 (x)
Od:   Marcel Kneizel [IP:178.143.111.56]
V mene futbalového klubu Plášťovce,vyjadrujem úprimnú sústrasť
rodine.Maroško mal aj u nás veľa priatelov,ktorých si získal svojou povahou a hlavne výkonmi na ihrisku.Bol fakt dobrý.Česť Tvojej pamiatke.

Nadpis: prečo? 21.03.2015, 20:15 (x)
Od:   robben [IP:78.98.37.199]
R.I.P. MAROŠ...

Nadpis: minúta ticha 21.03.2015, 12:12 (x)
KR žiada všetkých R v stretnutiach hraných počas tohto víkendu aby si uctili minútou ticha pamiatku za zosnulého kolegu Maroša Romana pred každým stretnutím.

Nadpis: OFK Veľký Ďur 21.03.2015, 06:47 (x)
Smútok v srdci a ticho v šatni.

Včera tesne pred tréningom sa aj k nám do Veľkého Ďuru dostala správa o tragickom úmrtí rozhodcu,kamaráta, priateľa a určite skvelého človeka Maroša Romana.Každý jeden so zúčastnených,len krútil hlavou a nechápal.Veď teraz nám pískal na čiare v Šahách,v pondelok sa ospravedlňoval klubu a veľmi ho to trápilo,že sa mu nepodarilo v piatok 13.3.na zasadnutí rozhodcovskej komisie,vymeniť trojicu rozhodcou zo Šiah v zápase Čajkov, Veľký Ďur,pretože to považoval za správne,aby nepískali rozhodcovia ktorých mužstvo je na 3 mieste v tabuľke tesne za Veľkým Ďurom.Táký bol,čestný a spravodlivý.
Futbal miloval,keď nastúpil pískať,neskutočne sa v tom vyžíval a ako všetci dobre viete,svoje umenie sa snažil posúvať na mladých rozhodcov.Obdivoval aj nás vo Veľkom Ďure,vravieval nám,že s láskou robíme futbal,mal u nás kopec kamarátov a priateľov od Milana Méresa st.až po bratov Liptákovcov.
Maroško ďakujeme a určite nezabudneme.
Zajtra počúvaj.Veselú hudbu pred zápasom vymeníme za smútočnú,uctíme si ťa minutou ticha a hráči budú hrať s čiernymi páskami.
Bol si dobrý ,fakt dobrý a všemohúci ťa povolal,aby si pískal zápasy tam vo futbalovom nebi.Tak nech sa ti darí.
Česť tvojej pamiatke.

Nadpis: R.I.P. 20.03.2015, 22:15 (x)
Od:   korzo [IP:195.91.10.216]
Keď som ja ako "skúdený rozhodca" zaúčal Maroša do tajov pískania,tak som videl,že ten chlapec na to má,a že z neho voľačo bude....a chlapec ukázal,že som sa nemýlil....dotiahol to svojou skromnosťou,ochotou a úsmevom ďaleko...no mohol oveľa viac...bohužiaľ život mení....