Dnes oslavuje meniny Aurélia zajtra Denis(a)         Piatok, 31. október 2014
Prihlásenie | Registrácia
Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie


Nadpis: Re: Re: Re: Fraška v 2. triede 30.10.2014, 09:53 (x)
Od:   Referee LV [IP:178.40.240.120]
Vážený pán ,,Koník,,
ja neposudzujem mužstvá podla divákov, len som poukazoval,či špecialista na kamerové záznamy, zaznamenal ,,aj nešportové správanie divákov,toľko k tomu,,,Pokutový kop ,, stojím si za rozhodnutím a tvrdím ,že bolo správne , ako aj osobné tresty ŽK a ČK.Opakujem ,ked cítite krivdu ,zašlite kamerový záznam na komisie na ObFv,prípade pochybenia delegovaných osôb v nejakej situácii v stretnutí.plne si za to zodpoviem.Som tolerantný k diskusným fórám a rešpektujem slobodu slova,,,ale hrubé slovné urážky na moju osobu,(na sociálnych sieťach najme ak je to funkcionár klubu, to určite nie .Keď ste takí spravodliví a čestní funkcionári,verím ,že máte aj kamerový záznam aj zo zápasu Pukanec-Mýtne Ludany,kde došlo k obliatiu pivom ...určite viete koho.Verím že Vaša čestnosť je pravom mieste aj ,keď už uplynulo dva týždne.(rozpráva o tom incidente polovica okresu).Osobne už nereagujem na žiadne diskusné príspevky na žiadnej soc. sieti.Pekný deň.

Nadpis: Re: Re: Fraška v 2. triede 30.10.2014, 08:55 (x)
Od:   Konik [IP:178.40.253.148]
Važený pán rozhodca, ten výrok čo som napísal počula polovička hráčov - pomocť vylúčením alebo pomôcť jedenástkou posúdte sami čo je výhoda. To že začínate posudzovať mužstvá podľa správania divákov, ktorý vás nazývajú rôznymi prezývkami za toto hráči na ihrisku nemôžu. Ak mužstvo musí za toto trpieť tak taká Sparta nevyhrá ani jeden zápas. Ak ste si nevšimli na zápase bol delegát stretnutia, takže neviem aký záznam potrebujete ved ste mali úradný dohľad a ten vás patrične ohodnotí a podá výsledok príslušnej komisii. To vylúčenie a jedenástku si môžete každý pozrieť na pridaných linkoch a posúdiť či tam vôbec bol nejaký kontakt.

vylúčenie v 9 min. : http://youtu.be/mbYHiyNRu8I
jedenástka v 70 min.: http://youtu.be/gz2EzPtXwRk

A to že vas pochvália ešte aj v novinách je na zamyslenie.

Nadpis: Re: Fraška v 2. triede 27.10.2014, 22:56 (x)
Od:   Referee LV [IP:178.40.240.120]
Vážený funkcionár ???.
pokial chcete reagovať,overte si skutočnosti a nazavádzajte športovú verejnosť vyrokom,ze HR stretnutia Vám ,alebo niekomu z mužstva Pukanca povedal ,že ,,som Vám pomohol, vylúčením domáceho hráča,,tieto slova určite HR nepovedal.Ďalej ked už dalši funkcionár Pukanca na inej socialnej sieti ,tvrdí že Rozhodca Miki,bol objektivny v zápase Pukanec-Tlmače,znova zavadza,športovú verejnosť,,nakolko to stretnutie rozhodoval uplne iny rozhodca .Poprosím Vás,mate kamerové zaznamy,tak ich použite a predložte kompetentným komisiám,verím ,že tam okrem iného bude zaznamenané spravanie Vašich divákov ,ktorí slovne napádali - útočili na maďarsky hovoriacich domácich hráčov ako aj na hráčov romskej komunity z mužstva Šaroviec.Vyjadrovať sa k stretnutiu nemá zmysel,,predsa máte nie jeden kamerový zaznam ale dva,tri?

Nadpis: Re: Fraška v 2. triede 27.10.2014, 21:18 (x)
Od:   fofo [IP:195.168.88.34]
fraska bola ze ste nevedeli vyhrat nad oslabenym muzstvom od 7minuty a na branu ste vystrelili za cely zapas 2x , co som ratal domacim bolo udelených 4zltých a 1x cervena / hostom 5-6 zltých a minimalne este pár odpustených a ked nechcete opisovat tie ine veci nemusite u Vás doma asi idete príkladom

Nadpis: Fraška v 2. triede 27.10.2014, 19:52 (x)
Od:   Konik [IP:95.102.38.132]
Moja reakcia prichádza 24 hodin po že vraj zápase jesene medzi Šárovcami a Pukancom. Hneď na začiatok podotknem že Pukanec v tomto zápase nehral to čo predvádzal celú jeseň a nevedel sa efektívne presadiť proti ešte oslabeným domácim. Pred zápasom boli na zápas delegovaný traja rozhodcovia a delegát čo sľubovalo že tento šlager jesene bude mať kvalitu aj po stránke rozhodovania. Týmto chcem pochváliť obidvoch postranných rozhodcov, ktorý odviedli super výkon. Ale začnem od začiatku . Čakali sme horúci začiatok čo sa aj potvrdilo ale prišla 9 minúta a skrat domáceho hráča, ktorý udrel do oblasti krku hrača hostí a rozhodca ho musel iba vylúčiť. Toto vylúčenie dokázal Pukanec pretaviť do otvorenia skore na 0:1. Po zmene strán však vyšiel na ihrisko asi iný pán rozhodca, ktorý vo veľa prípadoch rozdával žlte karty všetkým ktorý sa "dotkli lopty", odpískal aspoň 15 priamych kopov spoza šestnástky a jasné že počkal kým sa domáci potkne o krtinec a razom pískal pokutový kop. Rad by som vedel ako to videl pan delegat ale po spomienkach na Pukanec dal určite 1*. Na kamerovom zázname sme sa bavili ešte dneska, čo tam vlastne videl.To že nasledovali do konca zapasu len protesty voci jeho osobe sa ani nečudujem. Povedať vetu "veď som vam pomohol na začiatku vylúčenim" a to som ho radil medzi naj rozhodcov obfz. Domaci potom pridali pekný gol po priamom kope a myslim že psychika ukazala že sme už nemali chuť na žiadny futbal. Ďakujeme pán rozhodca ostatné čo sa dialo v zápase radšej nejdem opisovať. A mám sa čo učiť mate pravdu a vy radšej nepískajte zápasy v ktorých neviete byť nestranným rozhodcom. Funkcionar Tj tatranPukanec

Nadpis: OFK Veľký Ďur 26.10.2014, 18:13 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.151.215]
Zápas v rámci fair play.
Zápas medzi SC Hronské Kľačany - OFK Veľký Ďur sa hral v rámci fair play.Hráči to osamotenému rozhodcovi Sekerešovi uľahčovali a aj pri spornom verdikte sa úprimne priznali,že lopta šla do autu od súpera.Všetká česť a chvála.
Zápas začal svižnom tempe a konečne po troch zápasoch Veľký Ďur neprehrával o gól,ale viedol.Obranca Karol Nádašdy dal povel do útoku a akciu sám v 2 minúte zakončil gólom.Následne súper Marošom Záujecom vyrovnal.Potom hostia viac chceli,bojovali,čo sa prejavilo aj na výsledku.Miňko Méres parádnymi klučkami pomotal hlavu súperovým obrancom,odcentroval a Robet Meiling excelentnou hlavičkou zavesil a bolo 1 ku 2.Do polčasu sa napriahol Tomáš Kliment a hostia viedli 1 ku 3.
Cez polčas tréner Maslen varoval hráčov,že nie je koniec zápasu a treba hrať,no niekedy to vyzeralo tak ,že sa Veľký Ďur sa uspokojil s výsledkom a na rad prišli domáci.Zátlačili súpera,mali šance,dokonca tutovky,no nepremenili a zákonite prišiel trest.51 minúte veľmi aktívny Miňko Méres zvyšoval na 1 ku 4,potom 68 Karolko Nádašdy opätovne ukázal bojovné srdce obrancu a vsietil na 1 ku 5 a skóre zakončil na 1 ku 6 znovu Miňko Méres.
Domáce mužstvo si skutočne zaslúži pochvalu,pretože bojovali o každú loptu až do posledného hvizdu rozhodcu Sekereša,ktorý určite nesklamal a snažil sa pískať rovinu.Možno kapitán Hronských Kľačian má nato iný názor,ale myslím si ,že nepoškodil žiadne mužstvo.
Vedenie OFK Veľký Ďur gratuluje chlapcom a súperovi želá veľa úspechov do ďalších zápasov.

Nadpis: Re: M 22.10.2014, 04:23 (x)
Od:   dovicin [IP:195.168.178.58]
Je škoda, že ste nepochopili niektorí moj príspevok. Nikto sa tu nechce vyhovarat na prehru kvôli rozhodcovi, ale určite fauly by mali byť trestane patricnym trestom. A hlavne fauly zo zadu. A viac sa nebudem vyjadrovať K tejto téme.

Nadpis: Re: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 13:27 (x)
Od:   vladoalexa [IP:178.40.205.252]
Pán Dovičin myslím , že veľmi dobre viete, že 1.6.2014 po zápase LOK- Šahy by ste toho istého Urblíka nosili na rukách" dali sme vám 3 góly"a prehrali 2:1. Správanie divákov, ked Váš HU pán Števár bežal na Vašu lavičku, aby ich ukludnil , skákanie po streche Vašej lavičky , urážky na našich chlapcov, to Vám nič nehovorí? Načo ste zavolali dve policajné hliadky? Tie len krútili hlavami a odišli , lebo nemali dôvod tam byť. Tie dve vozidlá možno inde chýbali. Nikdy mi nenapadlo, že tu raz budem písať takéto argumenty..Už tu nenariekajte, mužstvo potrebuje trénera a nie plačka. S mužstvom ste neurobili za pol roka nič pozitívne treba makať a nie plakať. Pekný deň pán Mgr. Dovičin. Prajem Vám pekný deň.

Nadpis: M 21.10.2014, 12:41 (x)
Od:   mester [IP:178.40.178.158]
Vážení páni z Loku ! Vašu prehru v Šahách chcete zvaliť na rozhodcu. Ale treba popritom troška byť aj objektívny pri hodnotení zápasu.
1) Za stavu 2:0 ste dostali pokutový kop - nepremenili ste to
2) V druhom polčase cca. 25 min. na šahanskú bránu ste videli len dˇalekohľadom
3) Vašim najlepším hráčom bol asi brankár, napriek 0:4
4) Ked´ zrátame všetky tzv. stopercentné šance, tak výsledok zápasu by mal byť asi 10:3
5) Hľadajte aj na to odpoved´, prečo ste prehrali aj v Hr. Kľačanoch 0:4 ?

Nadpis: Re: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 12:30 (x)
Od:   dovicin [IP:87.197.36.1]
A na druhej strane pán rozhodca ani jedným slovom som Vás ani v príspevku ani na zápase neurazil. To dúfam, že máte na zreteli.
Stránok (130): [1] 2 3 ... 130 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk