Dnes oslavuje meniny Kvetoslava zajtra Aurel         Piatok, 24. október 2014
Prihlásenie | Registrácia
Užívateľ: neprihlásený

Váš názor a reakcie


Nadpis: Re: M 22.10.2014, 04:23 (x)
Od:   dovicin [IP:195.168.178.58]
Je škoda, že ste nepochopili niektorí moj príspevok. Nikto sa tu nechce vyhovarat na prehru kvôli rozhodcovi, ale určite fauly by mali byť trestane patricnym trestom. A hlavne fauly zo zadu. A viac sa nebudem vyjadrovať K tejto téme.

Nadpis: Re: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 13:27 (x)
Od:   vladoalexa [IP:178.40.205.252]
Pán Dovičin myslím , že veľmi dobre viete, že 1.6.2014 po zápase LOK- Šahy by ste toho istého Urblíka nosili na rukách" dali sme vám 3 góly"a prehrali 2:1. Správanie divákov, ked Váš HU pán Števár bežal na Vašu lavičku, aby ich ukludnil , skákanie po streche Vašej lavičky , urážky na našich chlapcov, to Vám nič nehovorí? Načo ste zavolali dve policajné hliadky? Tie len krútili hlavami a odišli , lebo nemali dôvod tam byť. Tie dve vozidlá možno inde chýbali. Nikdy mi nenapadlo, že tu raz budem písať takéto argumenty..Už tu nenariekajte, mužstvo potrebuje trénera a nie plačka. S mužstvom ste neurobili za pol roka nič pozitívne treba makať a nie plakať. Pekný deň pán Mgr. Dovičin. Prajem Vám pekný deň.

Nadpis: M 21.10.2014, 12:41 (x)
Od:   mester [IP:178.40.178.158]
Vážení páni z Loku ! Vašu prehru v Šahách chcete zvaliť na rozhodcu. Ale treba popritom troška byť aj objektívny pri hodnotení zápasu.
1) Za stavu 2:0 ste dostali pokutový kop - nepremenili ste to
2) V druhom polčase cca. 25 min. na šahanskú bránu ste videli len dˇalekohľadom
3) Vašim najlepším hráčom bol asi brankár, napriek 0:4
4) Ked´ zrátame všetky tzv. stopercentné šance, tak výsledok zápasu by mal byť asi 10:3
5) Hľadajte aj na to odpoved´, prečo ste prehrali aj v Hr. Kľačanoch 0:4 ?

Nadpis: Re: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 12:30 (x)
Od:   dovicin [IP:87.197.36.1]
A na druhej strane pán rozhodca ani jedným slovom som Vás ani v príspevku ani na zápase neurazil. To dúfam, že máte na zreteli.

Nadpis: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 12:21 (x)
Od:   dovicin [IP:87.197.36.1]
Pán rozhodca je super, že v zápase Lok- Šahy ste riešili problém HÚ, ale prečo ste neriešili tento problém s hráčom Urblíkom a usporiadateľom keď mi počas zápasu nadávali to bolo v poriadku. Aj to, že hráč Urblík vtrhne cez polčas do Vašej kabíny a nadáva Vám aj delegátovi však nato nemá právo aspoň si myslím aj keď sme v Šahách. Myslím si pánovi delegátovi to bolo uplne jedno bol spokojný prečo toto nezapísal do zápisu ako vulgárne sa spraval p. Urblík.

Nadpis: Re: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 09:57 (x)
Od:   karols [IP:178.23.88.170]
Dobrý deň,
reagujem na problém, ktorý sa ťahá nielen levickým futbalom už dlhšiu dobu. Najprv ma zarazila skutočnosť, ešte v minulej sezóne, keď som do regionálneho týždenníka chcel uviesť poznámku o dobrom výkone rozhodcu, na ktorom sme sa zhodli ako funkcionári obidvoch mužstiev. Na moje prekvapenie, táto snaha bola odmietnutá, že kritika rozhodcov /v tom čase/, či už záporná alebo aj kladná je NEPRÍPUSTNÁ. Ako to je možné, že pracovníka, lebo ROZHODCA - PRACUJE, nemôže TEN kto ho platí, či už vlastnými, obecnými alebo sponzorskými peniazmi ohodnotiť. Ponúkal by som aspoň v rovine diskusií - od jarnej časti, zaviesť na Forume ObFZ, tabuľku, kde by sa po zaregistrovaní z každého klubu jeden funkcionár, najlepšie ráno po zápase, ohodnotil výkon HR stupnicou 1 až 5 ako v škole. Pri šikovnosti nášho webmastera by to pravdepodobne bolo technicky možné. Z uvedenej hitparády by bolo možné zistiť "laické" hodnotenie každého rozhodcu, s možnosťou ďalšej sebareflexie, resp. porovnania medzi jednotlivými R. Samozrejme by to nebolo povinné, ale myslím si, že prinajmenšom poučné, efektné a možno aj efektívne. Karol.

Nadpis: Re: výkony a bojazlivosť rozhodcov 21.10.2014, 01:02 (x)
Od:   peter [IP:178.40.231.132]
Dobrý večer.
Nedá mi nereagovať na p. Dovičina. Rozhodoval som v nedeľu zápas Šahy - Lok. Pred zápasom mi bolo jasné z minulosti, že obidve mužstvá preferujú rýchlu nápaditú útočnú hru. Hráči v osobných súbojoch budú dôrazní ale nie zákerní! Po jednom takom chlapskom súboji sa domácim zranil hráč už v 28 min. Toto ste neviem prečo p. Dovičin neuvieli?! A ani to ste neuviedli, že váš kapitán musel byť vystriedaný tiež za zranenie, ktoré utrpel po jeho nešetrnom faule na unikajúceho domáceho hráča, za ktorý som mu udelil aj ŽK! Čo sa týka zraneniu P. Rosipala tak k tomu došlo síce po faule na neho, čo som aj odpískal, ale on pritom zle dopadol na rameno. Nikto ho nezranil umyseľne!!! Touto cestou mu želám skoré uzdravenie. Všetky ŽK (bolo ich 6) udelené v zápase boli podľa p. delegáta správne udelené a nemal som vytknuté neudelenie ďalšej karty... Nabudúce "zákrok", za ktorý som Vám dal ŽK skúšajte na volejbale! Tam sa to nepíska...
A čo sa týka toho, že som sa zľakol domácich hráčov, divákov a usporiadateľov. Tak poďme po poradí:
1. 33. min. - striedajúci domáci hráč č. 6 (nastúpil v 28. min) prvý faul pred vlastnou striedačkou - ŽK
2. 41. min - odpískaný pokutový kop vo váš prospech (hráč č. 16 nepremenil)
3. V priebehu druhého polčasu som odpískal pre vaše mužstvo minimálne 7-8 priamych kopov z blízskeho okolia domácej 16 - ky!
A nakoniec hráč domácich p. Jozef Urblík a jeho správanie sa:
Zhodou okolností som na jar rozhodoval zápas Lok - Šahy ešte v 2. triede!!! Pamätáte sa u vás na to prostredie, keď som musel hneď na začiatku zápasu upozorniť vášho HU na národnostné urážky niektorých podnapitých jednotlivcov, ktorí "stáli" hneď za vašou striedačkou? Asi nie. To vám ušlo! A ten bojovný "výkon" aktérov v spomenutom zápase?
Nevadí, veď to prejde! Toto sú vaše slová ako učiteľa-pedagóga!
P.s. Mňa ako rozhodcu futbal naučil na jednu vec: ZA DOBRÉ DOBRÉ NEČAKAJ!!!


Nadpis: Len tak medzi nami 20.10.2014, 18:42 (x)
Od:   TS55 [IP:95.102.101.11]
Ešte v VII. kole (Čata - Plavé Vozokany 1:2) dostal žltú kartu náš kapitán "za filmovanie". Hneď sme ho museli vystriedať, nakonec zápas sme aj prehrali. Teraz po XII. kole náš kapitán je stále zranený. Každí zástanca rozhodcov žiada od hráčov a divákov viac úcty k rozhodcom. Súhlasím s tým, ale ja zase žiadam väčšiu úctu rozhodcov k hráčom. Veď futbal bez rozhodcov nemôže fungovať, ale bez hráčov už vôbec...

Nadpis: výkony a bojazlivosť rozhodcov 20.10.2014, 16:37 (x)
Od:   dovicin [IP:195.168.178.58]
Som tréner Loku. Nedá mi už, ale po dnešnej informácii o stave môjho hráča p. Rosípala P. už musím reagovať na výkony niektorých rozhodcov. Už v 9.kole sme hrali zápas v Júre nad Hronom, kde pískal nám p. Mistrík a predviedol sa v plnej kráse, to že sme vyhrali je jedna vec, ale tá podstatnejšia je zdravotný stav hráčov a odmeňovanie žltými kartami. To akým spôsobom ich udeľoval asi nikomu nie je jasné, keď nemal rovnaký meter na obidve strany. A faul na nášho kapitána p. Kollára M. nebol odmenený žiadnym trestom , i keď mu potrhal väzivá v členku a musel odstúpiť zo zápasu a do dnešného dňa nie je v poriadku. Síce to isté sa nám už stalo, keď tento pán pískal minulú sezónu v Demandiciach, keď nášho hráča zranil brankár domácich a zlomil mu rebro a všetko bolo v poriadku. Avšak to, čo sa udialo tento minulý víkend v Šahách už fakt nemalo nič spoločné s futbalom. Pískal tam p. Tóth myslím si, že celkom na úrovní prvých 30 minút, kým sa nezľakol domácich hráčov (p. Urblíka J. ) a divákov a usporiadateľov. Znova som prišiel o ďalšieho zraneného hráča p. Rosípala P. po nešetrnom faule, ktorý bol síce odpískaný, ale nepotrestaný a hráč musel odstúpiť a má roztrhané väzivá v ramene. Proste sa pán rozhodca po neustálych nadávkach hráčov zo Šiah bál rozdávať karty. Ak máte záujem vedenie zväzu kľudne vypýtajte videozáznam. My sme malý klub a nemáme peniaze na to, aby sme dávali protesty na ich výkony. Prehrali sme to ja tu neriešim len je smutné, keď sa rozhodcovia boja pískať to čo majú. To , že mi celý zápas p. Urblík J. nadával do všetkého možného a nech zaleziem do búdy neviem či je športové a pri každom verdikte pribehol k rozhodcovi a vulgárne sa k nemu správal. Ja som nepovedal ani jemu a ani nikomu vulgárne slovo, čo potvrdil aj pán delegát. Ale to čo dokázal cez prestávku p. Urblík J. , že vtrhol do kabíny rozhodcov a delegáta a nadaval im , že už ho to nebaví , aby sa takto pískalo , že ich jeb.. všade aj doma aj vonku rozhodcovia a tomu nerozumiem a pritom nebol ani kapitán družstva. A je smiešne, keď som cez prestávku slušne išiel nahlásiť striedanie zraneného hráča , tak mi delegát na rovinu povedal nech sa uvedomím že kde sme a čo si tu oni môžu dovoliť. Tak myslím , že je to hanba. A je škoda , že takto sme prišli o ďalšieho hráča do konca jesene. Mohli by ste sa zamyslieť nad týmito rozhodcami a delegovaním rozhodcov. A vyhrážaním sa , že načo ste sem prišli do Šiah je úbohé si myslím.

Nadpis: OFK Veľký Ďur 19.10.2014, 17:29 (x)
Od:   Jaro [IP:178.40.207.143]
Zápas 12 kola oblastných majstrovstiev medzi OFK Veľký Ďur a TJ Družstevník Plášťovce sa nekonal.Hostia zavolali,že na zápas neprídu.Hlavný rozhodca potvrdil neúčasť hostí a tak sa celé mužstvo povinne zúčastnilo ako divák na zápase Nový Tekov verzus Hronské Klačany,pretože nás čakajú ešte obidvaja súperi.Všetko zlé je na niečo dobré a tak sa doliečujú zranenia a vedenie klubu dúfa,že herný výpadok hráčom neuškodí,ba naopak prospeje.
Stránok (130): [1] 2 3 ... 130 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk