I. kolo (22.08.2015) o 17.00 hod. | |
Čata |
- |
Jur nad Hronom | 22.08.2015 17.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 22.08.2015 17.00 |
Plášťovce |
- |
Veľké Ludince | 22.08.2015 17.00 |
Hontianska Vrbica |
- |
KŠK Juventus Levice | 22.08.2015 17.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Rybník | 22.08.2015 17.00 |
Lok |
- |
Tekovské Lužany | 22.08.2015 17.00 |
Horné Turovce |
- |
Starý Tekov | 22.08.2015 17.00 |
II. kolo (29.08.2015) o 17.00 hod. | |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Plášťovce | 29.08.2015 17.00 |
Lok |
- |
Kalinčiakovo | 29.08.2015 17.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 29.08.2015 17.00 |
Rybník |
- |
Čata | 29.08.2015 17.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Horné Turovce | 29.08.2015 17.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Starý Tekov | 29.08.2015 17.00 |
Veľké Ludince |
- |
Hontianska Vrbica | 29.08.2015 17.00 |
III. kolo (05.09.2015) o 16.00 hod. | |
Starý Tekov |
- |
Jur nad Hronom | 05.09.2015 16.00 |
Horné Turovce |
- |
Rybník | 05.09.2015 16.00 |
Čata |
- |
KŠK Juventus Levice | 05.09.2015 16.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Veľké Ludince | 05.09.2015 16.00 |
Hontianska Vrbica |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 05.09.2015 16.00 |
Plášťovce |
- |
Lok | 05.09.2015 16.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Tekovské Lužany | 05.09.2015 16.00 |
IV. kolo (12.09.2015) o 16.00 hod. | |
Lok |
- |
Hontianska Vrbica | 12.09.2015 16.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 12.09.2015 16.00 |
Veľké Ludince |
- |
Čata | 12.09.2015 16.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Horné Turovce | 12.09.2015 16.00 |
Rybník |
- |
Starý Tekov | 12.09.2015 16.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Jur nad Hronom | 12.09.2015 16.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Plášťovce | 12.09.2015 16.00 |
V. kolo (19.09.2015) o 15.30 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
Rybník | 19.09.2015 15.30 |
Starý Tekov |
- |
KŠK Juventus Levice | 19.09.2015 15.30 |
Horné Turovce |
- |
Veľké Ludince | 19.09.2015 15.30 |
Čata |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 19.09.2015 15.30 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Lok | 19.09.2015 15.30 |
Hontianska Vrbica |
- |
Kalinčiakovo | 19.09.2015 15.30 |
Plášťovce |
- |
Tekovské Lužany | 19.09.2015 15.30 |
VI. kolo (26.09.2015) o 15.30 hod. | |
Plášťovce |
- |
Hontianska Vrbica | 26.09.2015 15.30 |
Kalinčiakovo |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 26.09.2015 15.30 |
Lok |
- |
Čata | 26.09.2015 15.30 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Horné Turovce | 26.09.2015 15.30 |
Veľké Ludince |
- |
Starý Tekov | 26.09.2015 15.30 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Jur nad Hronom | 26.09.2015 15.30 |
Tekovské Lužany |
- |
Rybník | 26.09.2015 15.30 |
VII. kolo (03.10.2015) o 14.30 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
Veľké Ludince | 03.10.2015 14.30 |
Starý Tekov |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 03.10.2015 14.30 |
Rybník |
- |
KŠK Juventus Levice | 03.10.2015 14.30 |
Horné Turovce |
- |
Lok | 03.10.2015 14.30 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Plášťovce | 03.10.2015 14.30 |
Hontianska Vrbica |
- |
Tekovské Lužany | 03.10.2015 14.30 |
Čata |
- |
Kalinčiakovo | 03.10.2015 14.30 |
VIII. kolo (10.10.2015) o 14.30 hod. | |
Hontianska Vrbica |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 10.10.2015 14.30 |
Plášťovce |
- |
Čata | 10.10.2015 14.30 |
Kalinčiakovo |
- |
Horné Turovce | 10.10.2015 14.30 |
Lok |
- |
Starý Tekov | 10.10.2015 14.30 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Jur nad Hronom | 10.10.2015 14.30 |
Veľké Ludince |
- |
Rybník | 10.10.2015 14.30 |
Tekovské Lužany |
- |
KŠK Juventus Levice | 10.10.2015 14.30 |
IX. kolo (17.10.2015) o 14.00 hod. | |
KŠK Juventus Levice |
- |
Veľké Ludince | 17.10.2015 14.00 |
Rybník |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 17.10.2015 14.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Lok | 17.10.2015 14.00 |
Starý Tekov |
- |
Kalinčiakovo | 17.10.2015 14.00 |
Horné Turovce |
- |
Plášťovce | 17.10.2015 14.00 |
Čata |
- |
Hontianska Vrbica | 17.10.2015 14.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Tekovské Lužany | 17.10.2015 14.00 |
X. kolo (24.10.2015) o 14.00 hod. | |
Hontianska Vrbica |
- |
Horné Turovce | 24.10.2015 14.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Čata | 24.10.2015 14.00 |
Plášťovce |
- |
Starý Tekov | 24.10.2015 14.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Jur nad Hronom | 24.10.2015 14.00 |
Lok |
- |
Rybník | 24.10.2015 14.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
KŠK Juventus Levice | 24.10.2015 14.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Veľké Ludince | 24.10.2015 14.00 |
XI. kolo (31.10.2015) o 13.30 hod. | |
Veľké Ludince |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 31.10.2015 13.30 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Lok | 31.10.2015 13.30 |
Rybník |
- |
Kalinčiakovo | 31.10.2015 13.30 |
Jur nad Hronom |
- |
Plášťovce | 31.10.2015 13.30 |
Starý Tekov |
- |
Hontianska Vrbica | 31.10.2015 13.30 |
Horné Turovce |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 31.10.2015 13.30 |
Čata |
- |
Tekovské Lužany | 31.10.2015 13.30 |
XII. kolo (07.11.2015) o 13.30 hod. | |
Čata |
- |
Horné Turovce | 07.11.2015 13.30 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Starý Tekov | 07.11.2015 13.30 |
Hontianska Vrbica |
- |
Jur nad Hronom | 07.11.2015 13.30 |
Plášťovce |
- |
Rybník | 07.11.2015 13.30 |
Kalinčiakovo |
- |
KŠK Juventus Levice | 07.11.2015 13.30 |
Lok |
- |
Veľké Ludince | 07.11.2015 13.30 |
Tekovské Lužany |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 07.11.2015 13.30 |
XIII. kolo (15.08.2015) o 17.00 hod. | |
Veľké Ludince |
- |
Kalinčiakovo | 15.08.2015 17.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Plášťovce | 15.08.2015 17.00 |
Rybník |
- |
Hontianska Vrbica | 15.08.2015 17.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 15.08.2015 17.00 |
Starý Tekov |
- |
Čata | 15.08.2015 17.00 |
Horné Turovce |
- |
Tekovské Lužany | 15.08.2015 17.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Lok | 15.08.2015 17.00 |
XIV. kolo (19.03.2016) o 15.00 hod. | |
Tekovské Lužany |
- |
Lok | 19.03.2016 15.00 |
Starý Tekov |
- |
Horné Turovce | 19.03.2016 15.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Čata | 19.03.2016 15.00 |
Rybník |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 19.03.2016 15.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Hontianska Vrbica | 19.03.2016 15.00 |
Veľké Ludince |
- |
Plášťovce | 19.03.2016 15.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Kalinčiakovo | 19.03.2016 15.00 |
XV. kolo (26.03.2016) o 15.00 hod. | |
Kalinčiakovo |
- |
Lok | 26.03.2016 15.00 |
Plášťovce |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 26.03.2016 15.00 |
Hontianska Vrbica |
- |
Veľké Ludince | 26.03.2016 15.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
KŠK Juventus Levice | 26.03.2016 15.00 |
Čata |
- |
Rybník | 26.03.2016 15.00 |
Horné Turovce |
- |
Jur nad Hronom | 26.03.2016 15.00 |
Starý Tekov |
- |
Tekovské Lužany | 26.03.2016 15.00 |
XVI. kolo (02.04.2016) o 15.30 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
Starý Tekov | 02.04.2016 15.30 |
Rybník |
- |
Horné Turovce | 02.04.2016 15.30 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Čata | 02.04.2016 15.30 |
Veľké Ludince |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 02.04.2016 15.30 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Hontianska Vrbica | 02.04.2016 15.30 |
Lok |
- |
Plášťovce | 02.04.2016 15.30 |
Tekovské Lužany |
- |
Kalinčiakovo | 02.04.2016 15.30 |
XVII. kolo (09.04.2016) o 15.30 hod. | |
Plášťovce |
- |
Kalinčiakovo | 09.04.2016 15.30 |
Hontianska Vrbica |
- |
Lok | 09.04.2016 15.30 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 09.04.2016 15.30 |
Čata |
- |
Veľké Ludince | 09.04.2016 15.30 |
Horné Turovce |
- |
KŠK Juventus Levice | 09.04.2016 15.30 |
Jur nad Hronom |
- |
Tekovské Lužany | 09.04.2016 15.30 |
Starý Tekov |
- |
Rybník | 09.04.2016 15.30 |
XVIII. kolo (16.04.2016) o 16.00 hod. | |
Rybník |
- |
Jur nad Hronom | 16.04.2016 16.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Starý Tekov | 16.04.2016 16.00 |
Veľké Ludince |
- |
Horné Turovce | 16.04.2016 16.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Čata | 16.04.2016 16.00 |
Lok |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 16.04.2016 16.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Hontianska Vrbica | 16.04.2016 16.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Plášťovce | 16.04.2016 16.00 |
XIX. kolo (23.04.2016) o 16.00 hod. | |
Hontianska Vrbica |
- |
Plášťovce | 23.04.2016 16.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Kalinčiakovo | 23.04.2016 16.00 |
Čata |
- |
Lok | 23.04.2016 16.00 |
Horné Turovce |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 23.04.2016 16.00 |
Starý Tekov |
- |
Veľké Ludince | 23.04.2016 16.00 |
Jur nad Hronom |
- |
KŠK Juventus Levice | 23.04.2016 16.00 |
Rybník |
- |
Tekovské Lužany | 23.04.2016 16.00 |
XX. kolo (30.04.2016) o 16.30 hod. | |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Starý Tekov | 30.04.2016 16.30 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Rybník | 30.04.2016 16.30 |
Veľké Ludince |
- |
Jur nad Hronom | 30.04.2016 16.30 |
Lok |
- |
Horné Turovce | 30.04.2016 16.30 |
Tekovské Lužany |
- |
Hontianska Vrbica | 30.04.2016 16.30 |
Kalinčiakovo |
- |
Čata | 30.04.2016 16.30 |
Plášťovce |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 30.04.2016 16.30 |
XXI. kolo (07.05.2016) o 16.30 hod. | |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Hontianska Vrbica | 07.05.2016 16.30 |
Čata |
- |
Plášťovce | 07.05.2016 16.30 |
Horné Turovce |
- |
Kalinčiakovo | 07.05.2016 16.30 |
Starý Tekov |
- |
Lok | 07.05.2016 16.30 |
Jur nad Hronom |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 07.05.2016 16.30 |
Rybník |
- |
Veľké Ludince | 07.05.2016 16.30 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Tekovské Lužany | 07.05.2016 16.30 |
XXII. kolo (14.05.2016) o 16.30 hod. | |
Veľké Ludince |
- |
KŠK Juventus Levice | 14.05.2016 16.30 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Rybník | 14.05.2016 16.30 |
Lok |
- |
Jur nad Hronom | 14.05.2016 16.30 |
Kalinčiakovo |
- |
Starý Tekov | 14.05.2016 16.30 |
Plášťovce |
- |
Horné Turovce | 14.05.2016 16.30 |
Hontianska Vrbica |
- |
Čata | 14.05.2016 16.30 |
Tekovské Lužany |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 14.05.2016 16.30 |
XXIII. kolo (21.05.2016) o 17.00 hod. | |
Veľké Ludince |
- |
Tekovské Lužany | 21.05.2016 17.00 |
Čata |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 21.05.2016 17.00 |
Horné Turovce |
- |
Hontianska Vrbica | 21.05.2016 17.00 |
Starý Tekov |
- |
Plášťovce | 21.05.2016 17.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Kalinčiakovo | 21.05.2016 17.00 |
Rybník |
- |
Lok | 21.05.2016 17.00 |
KŠK Juventus Levice |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 21.05.2016 17.00 |
XXIV. kolo (28.05.2016) o 17.00 hod. | |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Veľké Ludince | 28.05.2016 17.00 |
Lok |
- |
KŠK Juventus Levice | 28.05.2016 17.00 |
Kalinčiakovo |
- |
Rybník | 28.05.2016 17.00 |
Plášťovce |
- |
Jur nad Hronom | 28.05.2016 17.00 |
Hontianska Vrbica |
- |
Starý Tekov | 28.05.2016 17.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Horné Turovce | 28.05.2016 17.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Čata | 28.05.2016 17.00 |
XXV. kolo (04.06.2016) o 17.00 hod. | |
KŠK Juventus Levice |
- |
Kalinčiakovo | 04.06.2016 17.00 |
Horné Turovce |
- |
Čata | 04.06.2016 17.00 |
Starý Tekov |
- |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ | 04.06.2016 17.00 |
Jur nad Hronom |
- |
Hontianska Vrbica | 04.06.2016 17.00 |
Rybník |
- |
Plášťovce | 04.06.2016 17.00 |
Veľké Ludince |
- |
Lok | 04.06.2016 17.00 |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ |
- |
Tekovské Lužany | 04.06.2016 17.00 |
XXVI. kolo (11.06.2016) o 17.00 hod. | |
Kalinčiakovo |
- |
Veľké Ludince | 11.06.2016 17.00 |
Plášťovce |
- |
KŠK Juventus Levice | 11.06.2016 17.00 |
Hontianska Vrbica |
- |
Rybník | 11.06.2016 17.00 |
Pohronský Ruskov /odhlásené/ |
- |
Jur nad Hronom | 11.06.2016 17.00 |
Tekovské Lužany |
- |
Horné Turovce | 11.06.2016 17.00 |
Lok |
- |
Vyškovce nad Ipľom /odhlásené/ | 11.06.2016 17.00 |
Čata |
- |
Starý Tekov | 11.06.2016 17.00 |
|