Dnes oslavuje meniny Gertrúda zajtra Bernard         Nedeľa, 19. máj 2024

Športovo technická komisia

Úradná správa č.: 6 zo dňa 10. augusta 2023

R-60: ŠTK nariaďuje zmenu ÚHČ stretnutí 3.kola naplánovaných na 20.augusta 2023 (nedeľa) nasledovne (zabezpečenia obsadenia stretnutí kvalifikovanými rozhodcami):
VIII.LIGA-II.TRIEDA-ObFZ LEVICE:
FARNÁ-PLAVÉ VOZOKANY - 20.08.2023 (nedeľa) o 14.00 hod.
VEĽKÉ TUROVCE-IPEĽSKÉ ÚĽANY - 20.08.2023 (nedeľa) o 14.00 hod.


R-61: HRONSKÉ KĽAČANY-NOVÁ DEDINA (dospelí): ŠTK súhlasí s dohrávkou stretnutia 1.kola dňa 29.08.2023 (utorok) o 17.00 hod. na základe dohody klubov

R-62: ČAJKOV-HORNÉ SEMEROVCE (dospelí): ŠTK súhlasí s odohratím stretnutia 6.kola dňa 09.09.2023 (sobota) o 13.00 hod. na základe žiadosti podanej v súlade s článkom 15/d Rozpisu súťaže a 36/2 Súťažného poriadku

 

R-63: ČAJKOV-KALNÁ NAD HRONOM (žiaci): ŠTK súhlasí s dohrávkou stretnutia 1.kola dňa 08.08.2023 (utorok) o 17.00 hod. na základe dohody klubov

 R-64: ŽEMBEROVCE-PODLUŽANY (žiaci): ŠTK súhlasí s odohratím stretnutia 2.kola dňa 13.09.2023 (streda) o 17.00 hod. na základe dohody klubov

R-65: STARÝ TEKOV-VEĽKÉ LUDINCE "A" (žiaci): ŠTK súhlasí s odohratím stretnutia 2.kola dňa 15.09.2023 (piatok) o 10.30 hod. na základe dohody klubov
R-66: HRONSKÉ KĽAČANY-KŠK LEVICE (žiaci): ŠTK súhlasí s odohratím stretnutia 3.kola dňa 17.08.2023 (štvrtok) o 17.00 hod. na základe dohody klubov
R-67: NOVÝ TEKOV-STARÝ TEKOV (žiaci): ŠTK súhlasí so zmenou poradia stretnutí na základe dohody klubov nasledovne:
3.kolo: Starý Tekov-Nový Tekov dňa 20.08.2023 (nedeľa) o 14.00 hod.
18.kolo: Nový Tekov-Starý Tekov dňa 23.03.2023 (sobota) o 12.30 hod.


R-68: PRÍPRAVKA U11-ObFZ LEVICE: ŠTK určuje termíny a organizátorov turnajov jesennej časti súťažného ročníka 2023/2024 - podrobné vyžrebovanie bude zverejnené na Futbalnet.sk
3.september 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "A" - POHRONSKÝ RUSKOV
Skupina "B" - VEĽKÝ ĎUR
Skupina "C" - STARÝ TEKOV
Skupina "D" - HRONSKÉ KOSIHY
Skupina "E" - PUKANEC
Skupina "F" - HORNÉ TUROVCE
10.septembra 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "B" - BEŠA
Skupina "C" - HRONSKÉ KĽAČANY
Skupina "F" - HORNÉ SEMEROVCE
17.septembra 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "A" - VEĽKÉ LUDINCE
Skupina "D" - KOZÁROVCE
Skupina "E" - NOVÁ DEDINA
24.september 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "B" - TEKOVSKÉ LUŽANY
Skupina "C" - JUR NAD HRONOM
Skupina "F" - VYŠKOVCE NAD IPĽOM
1.október 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "A" - ŽELIEZOVCE
Skupina "D" - RYBNÍK
Skupina "E" - PODLUŽANY
8.október 2023 (nedeľa) o 10.00 hod.:
Skupina "B" - KALNÁ NAD HRONOM
Skupina "C" - LEVICE "B"
Skupina "F" - ŠAHY


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk