Dnes oslavuje meniny Drahomíra zajtra Dalibor         Utorok, 19. január 2021

Matričná komisia

Úradná správa č.: 1 zo dňa 05. apríla 2011

 

  Správa matričnej komisie č.1/2011

 

  Prestupy a hosťovania v termíne od 1.1.2011 do 31.3.2011

 

  030311 Štefan Tóth             790109/6709 Pastovce    Bory

  070311 Ronald Loskot         740706/6799 Kalinčiakovo - Mýtne Ludany

  080311 Slavomír Janeček    800221/9665 Veľký Ďur  Kalinčiakovo

  090311 Michal Tóth            880708/7003 Nová Dedina  Plavé Vozokany

  090311 Martin Tóth             900603/6952 Nová Dedina Plavé Vozokany

  100311 Norbert Štugel        881024/7006 Malé Ludince Hronovce

  100311 Kristián Šturdík       950506/6934 Hronovce Kalinčiakovo

  100311 Marek Mikula         900717/6959 žemberovce Dr. žemberovce OFK

  100311 Marian Vrecník       751119/6704 Žemberovce Dr. Žemberovce OFK

  100311 Ivan Vrecník           761110/6690 Žemberovce Dr. Žemberovce OFK

  100311 Zsolt Tabiás           800203/6680 Hronovce  Čata

  110311 Branislav Tóth        830606/6703 Hronovce  Šarovce

 

  140111 Mário Čuvara       800411/7231 Podlužany     Kalinčiakovo   300611

  010311 Michal Palkovič   821208/6696 Pukanec     OFK Žemberovce 300611

  010311 Jakub Štefanča   920316/6962 Bátovce     OFK Žemberovce 300611

  010311 Kristián Búri        810512/6711 H.Semerovce Tešmak          300611

  020311 Kristián Baka      870317/7021 Ip.Sokolec      Lontov            300611

  030311 Tomáš Tirpák      901129/7372 Nový Tekov  Starý Tekov       300611

  030311 Štefan Galgóci    720809/6687 Kalinčiakovo Starý Tekov      311211

  040311 Peter Lulei          770415/6691 Santovka      Nová Dedina     300611

  040311 Ľubomír Kováčik  880124/7004 Podlužany  V.Kozmálovce    300611

  070311 Boris Pekár         771211/6687 St.Tekov   Kalinčiakovo        300611

  070311 Jakub Hanúsek    930910/6939 Bátovce    Nový Tekov          300611

  070311 Mário Duchoň      910121/6938 Demandice  Santovka          300611

  070311 Branislav Varga    851231/7000 N.Dedina    Santovka           300611

  070311 Vladimír Drľa        800616/6707 Žemberovce Dr. Santovka    010212

  070311 Ladislav Váczi      891218/6943 Lok          Dolný Pial           300611

  070311 Ondrej Almášši    920321/6935 Lok          Dolný Pial            300611

  080311 Gabriel Gunič       770807/6706 Lok          Keť                     300611

  080311 Adrián Patko          901109/6952 Hr.Kľačany    Rybník           280212

  090311 Anton Farkaš       780319/6720 V.Turovce   Plášťovce          300611

  090311 Ivan Bohunický     680812/6600 V.Kozmálovce  Hr.Kosihy    300611

  090311 Štefan Boďo         830124/6691 Bátovce      Hr.Kosihy         300611

  090311 Csaba Bencsok    840723/6684 Plášťovce   Demandice       300611

  090311 Attila Benko         890715/6940 Plášťovce   Demandice       300611 

  090311 Peter Kiš             881018/7001 Plášťovce   Demandice       300611

  090311 Miroslav Buchlovič 841011/6715 Pl.Vozokany T.Lužany 4FSC 300611

  100311 Michal Kollár        860724/7000 Hr.Kľačany   Starý Tekov     300611

  100311 Marek Meštra       910220/6949 V.Turovce   H.Turovce          300611

  100311 Viktor Vitula         930101/6934 Bátovce      Rybník              300611

  110311 Attila Kosák         791104/6704 4FSC T.Lužany  Farná         300611

  110311 Tomáš Méheš      770518/6687 Hr.Kosihy   Nová Dedina       300611

  110311 Radoslav Líška     880902/7018 Nový Tekov  Bátovce            300611

  110311 Tomáš Fulop        860204/7014 Nový Tekov  Bátovce            300611

  110311 Peter Valach        870103/7004 Kalinčiakovo Bátovce           300611

  110303 Tomáš Fajtík        921104/6933 Ip.Sokolec   Santovka          300612

  110311 Andrej Adamkovič 910620/7418 Kalinčiakovo Santovka         300611

  110311 Ladislav Duchoň   881014/7005 Ip.Sokolec    Santovka         300611

  110311 Tomáš Pomothy   901026/6947 Hr.Kľačany   Bátovce           300611

  110311 Peter Kovács        820810/6742 Jur n.Hronom  Šarovce        300611

  170311 Pavel Mikula         840715/6703 Kalinčiakovo   Rybník          300611

  170311 Patrik Peleš         940712/6938  Lok           Kalinčiakovo      300611

  180311 Milan Valach        880313/7013  Dolný Pial   Beša               300611

  180311 Peter Rosipal       920531/6945  Lok             Beša               300611

  180311 Igor Ivanič             860820/7245 Veľký Ďur    Beša               300611

  180311 István Dobo          891104/6936 Jur n.Hronom M.Ludince      300611

  240311 Jozef Červenák     861031/7323 Čajkov        Santovka           300611

  240311 Milan Maľa           800513/6689 Nová Dedina V.Kozmálovce 300611

  240311 Marcel Graus       940831/6951 Pukanec      Bátovce            300612

  240311 Robert Suljič        891129/6933 Kalničiakovo Jur n.Hronom    300611

  310311 Dušan Čonka       850108/7012 Jur n.Hronom Šarovce           300611         

 

 

 

 


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk