Dnes oslavuje meniny Drahomíra zajtra Dalibor         Utorok, 19. január 2021

Matričná komisia

Úradná správa č.: 3 zo dňa 29. apríla 2010

 

  Správa matričnej komisie č.1/2010

 

  Prestupy a hosťovania od 1.1.2010 do 31.3.2010

 

  Gašpar Juraj         890702 Žemberovce      Bátovce   

  Lendel Július         891103 Žemberovce      Bátovce

  Štefanča Jakub      920316 Žemberovce      Bátovce

  Štefanča Matej      940201  Žemberovce     Bátovce

  Ivanič Stanislav      910427  Žemberovce     Bátovce

  Tóth Peter             730807  M.Kozmálovce Podlužany

  Šuhaj Ján              770219  Domadice        Santovka  

  Ťašký Roman        800819  Žemberovce      Bátovce

  Márfoldi Ján           801218  Veľký Ďúr         Beša

  Malček Štefan       750703   Lok                  T.Lužany 4FSC

  Éhn Peter              770222  Kalinčiakovo      Kozárovce

  Tomáš Marek         860530  Žemberovce      Nová Dedina

  Gajdošík Michal     820521  Hr.Kosihy          Santovka

  Demeter Miroslav   840731  Pukanec            Santovka

 

  Konc Gabriel         780123   Ip.Úľany           Plášťovce           300610

  Antal Peter            890607   Plášťovce        Ip.Úľany              300610

  Červenák Michal     851005  Čajkov             Santovka             300610

  Miško Ladislav       811206   Hrkovce           Ip.Sokolec           301110

  Búri Kristián          810512   H.Semerovce   Tešmak                311210

  Jaďuď Ladislav      810815   H.Turovce         Tešmak               311210

  Farkaš Anton        780319   V.Turovce         Plášťovce            300610      

  Imre Peter             881210   Keť                 Santovka              300610

  Loskot Ronald        740706  Kalinčiakovo     M.Ludany             301110

  Menyhert Peter      820321   H.Semerovce   Vyškovce             300610

  Vrecník Ivan           761110   Žemberovce     Kalinčiakovo         300611

  Ďurovič Michal        920809  Pukanec          Bátovce                300611

  Gančár Peter          860910  Pukanec          Bátovce                300611

  Nagy Peter             790702  Ip.Úľany           Hokovce               300610

  Bizov Gabriel          900413  Plášťovce         Ip.Úľany                300610

  Farkaš František    900917  Plášťovce         Ip.Úľany                300610

  Kiš Peter               881018  Plášťovce         Ip.Úľany                300610

  Mikuláš Jaroslav     870320  Kalinčiakovo     Hr.Kosihy             300610

  Hanúsek Jakub       930910 Žemberovce      Bátovce                300610

  Birčák Andrej         920309  Žemberovce      Bátovce                300610

  Marton Vladimír      920409  Žemberovce      Bátovce                300610

  Pintér Erik              881004  H.Turovce        V.Turovce              300610   

  Hočák Tomáš         811219  V.Turovce         H.Semerovce         300610

  Jančo Adam           900305  Žemberovce      Hr.Kľačany           300610

  Hudec Lukáš          901104  Žemberovce      Hr.Kľačany           300610

  Nagy Peter              810621  Sikenica           Čata                    300610

  Galgóci Štefan        720809   Kalinčiakovo    Šarovce                 300610

  Baranyai Kristián     890114  P.Ruskov         M.Ludince             300610

  Kovács Ján             930616  P.Ruskov         M.Ludince             300610

  Belák Maroš           900331  Dolný Pial        Beša                     300610

  Benčík Zoltán         820506  Sikenica           Šarovce                 300610

  Struhár Marek        900727  Plášťovce         Ip.Úľany                 300610

  Seneši Pavol          891115  N.Dedina          V.Kozmálovce        300710

  Jesenský Branislav 710825  Žemberovce      M.Kozmálovce        300610

  Tereň Miroslav         851220 Žemberovce      Santovka                 300610

  Drľa Vladimír           800616  Žemberovce      Santovka                300610                  

    


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk