Dnes oslavuje meniny Drahomíra zajtra Dalibor         Utorok, 19. január 2021

Matričná komisia

Úradná správa č.: 2 zo dňa 02. októbra 2009

 

 Správa matričnej komisie č.4/2009

 

  Prestupy a hosťovania od 1.8.2009 do 30.9.2009

 

  Juraj Krkoška             920127  Žemberovce        Tlmače

  Michal Tóth                880708  Rybník               N.Dedina

  Martin Tóth                 900603  Rybník               N.Dedina

  Vladimír Štrbka           810208  P.Vozokany       Jur n.Hronom

  Robert Piatrik             920824  I.Sokolec            Vyškovce

  Marián Prekop            840422  I.Sokolec            Ip.Úľany

  Roman Mihálka           730812  P.Vozokany       Santovka

  Peter Banda               781226  Jur n.Hronom      Šarovce

 

  Roman Ťažký             800819  Žemberovce        Pukanec      neprejednané

 

  Peter Pechovský         751214  Šarovce             P.Vozokany       311209

  Igor Fekete                 681126   T.Lužany 4FSC Málaš                311209  

  Peter Valach               850315  T.Lužany 4FSC Farná                 300610

  František Antal            870519  V.Turovce         Tešmak              300610

  Szabolcs Antal            880802  V.Turovce         Tešmak              300610

  Peter Kováč                 820611  V.Turovce         Tešmak              300610

  Robert Fogel                870407  V.Turovce         Tešmak              300610

  Roland Václav              750907  Málaš               T.Lužany 4FSC  311210

  Jozef Píš                     690102  Žemberovce      Bátovce              060810

  Marek Torok                731210  Lok                   Dolný Pial          300610

  Ladislav Miško             811206  Hrkovce            H.Turovce           300610

  Mojmír Benkovič           910426  Pukanec          Bátovce              300610

  Norbert Balogh             870902  Hrkovce           H.Semerovce       300610

  Robert Baláž                830719  H.Semerovce    V.Turovce           300610

  Szabolcs Voros            891006  Ip.Sokolec        Vyškovce           300610

  Ivan Daniš                    850221  S.Tekov            V.Kozmálovce    300610 

  Roman Pulkert             800629  Jur n.Hr.            Čata                  300610

  Jozef Šrajer                  841219  Lontov              I.Sokolec            300610

  Tomáš  Čenger             940330  H.Kosihy          Čajkov                300610

  Baláž Jánoška              940113  I.Úľany             Plášťovce           300611 

  Kristián Velebný            940316  I.Úľany             Plášťovce           300612

  Martin   Gracovský          920412 Pukanec           Bátovce          300610 

  Patrik Mede                  930829  Dolný Pial         Lok                 300610

  Marián Húdik                870406  Dolný Pial          Lok                 300610

  Ľubomír Holečka           900615  Veľký Ďúr          Lok     

                                      


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk