Dnes oslavuje meniny Drahomíra zajtra Dalibor         Utorok, 19. január 2021

Matričná komisia

Úradná správa č.: 1 zo dňa 06. augusta 2009

 

 

 Správa Matričnej komisie ObFZ Levice č.3/2009

 

   Prestupy a hosťovania od 1.7.2009 do 31.7.2009

 

   Alexander Bodoň    860520       Tešmak            Lontov
   Ľuboš Nedorolík      780519       Žemberovce     N.Dedina
   Peter Balog            760504        Kuraľany         P.Ruskov
   Michal Paraj           881126        H.Turovce       Tupá
   Andrej Bém            870521        Plášťovce        Ip.Úľany
   Ondrej Bugár          821207       T.Lužany 4FSC Pastovce
   Ján Ivančo              710929       Kalinčiakovo      H.Kosihy
   Viliam Mokoš          800122       Horný Pial        Jur n.Hronom
   Alexander Pomozy   740608      S.Tekov            Podlužany
   Ondrej Ganec         530705       P.Vozokany       T.Lužany 4FSC
   Tomáš Vincze        830120       P.Vozokany       T.Lužany 4FSC
   Milan Cetner           770611       Podlužany         H.Kľačany
   Peter Bielik            771015         Bory                Pukanec

 

   Tomáš Hočák      811219   V.Turovce    H.Semerovce 311209
   Erik Pintér           881004    H.Turovce    V.Turovce     310110
   Ronald Loskot      740706    Kalinčiakovo M.Ludany    310110
   Peter Antal          890607    Plášťovce    Ip.Úľany        310110
   Anton Farkaš       780323    V.Turovce    Plášťovce     310110
   Peter Imre            881210    Keť            Santovka      311209
   Michal Červenák   851005    Čajkov          Santovka     310110
   Štefan Pap           850909    Kalinčiakovo P.Vozokany 310110
   Štefan Galgóci      720809     Kalinčiakovo Šarovce      310110
   Ján Horváth           880925    Šarovce        Jur n.Hronom 280210
   Ján Kovács           930616     P.Ruskov      M.Ludince    311209
   Karol Csala           740729     H.Turovce     Hokovce       310110
   Jaroslav Mikuláš    870320     Kalinčiakovo Hr.Kosihy     310110
   Ľubomír Kováčik    880124     Podlužany    Rybník         310110
   Peter Tóth             730807    M.Kozmálovce Podlužany 310110 
  
   Milan Bočík            901217   N.Dedina        Pukanec  300610
   Ján Madaj              810221   Šarovce       Jur n.Hr.     300610
   Peter Kovács         820810   Jur n.Hronom Šarovce   300610
   René Lacko           850910   M.Ludince     Lontov      300610
   Tomáš Tirpák         901129   N.Tekov      S.Tekov      300610
   Peter Mikuš           930525   M.Ludany  Kalinčiakovo 300610
   Pavel Kováč           931114   M.Ludany  Kalinčiakovo 300610
   Viktor Mojzeš         930811   M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Miroslav Kováč        920417   M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Alexander Sarkozy  940509   M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Dávid Malý             940922    M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Karol Fehér            940305    M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Erik Madarász        940925    M.Ludany Kalinčiakovo 300610
   Július László          900920     I.Sokolec M.Ludince    300610
   Jozef Gergo            781219     P.Ruskov M.Ludince   300610
   Arnold Gyurky        870827     I.Sokolec M.Ludince    300610
   Kristián Baka         870317     I.Sokolec M.Ludince    300610
   Pavel Balogh          790322     P.Ruskov M.Ludince    300610
   Ladislav Šimon      790204      P.Ruskov M.Ludince    300610
   Ladislav Csernyansky 790112 Bory  Hokovce             300610
   Patrik Strašík        930902      Pukanec  N.Dedina     300610
   Štefan Mráz          921201      Pukanec  N.Dedina     300610
   Milan Gabrhel       830927      N.Tekov    N.Dedina     300610
   Peter Lulei            770415      Santovka  N.Dedina     300610
   Patrik Bátovský     930709      S.Tekov    Čajkov        300610
   Jakub Čenger        930426      S.Tekov    Čajkov        300610
   Marek Csicso        860527     M.Ludince  P.Ruskov   300610
   Tomáš Baka          910515     Hronovce   P.Ruskov    300610
   František Zsoka     801017     Hrkovce     H.Turovce   300610
   Marek Meštra        910220     V.Turovce  H.Turovce    300610
   Ján Čerba             670311      H.Trsťany  H.Turovce   300610
   Patrik Varga         920408      V.Turovce  H.Turovce   300610
   Daniel Tesař         931203      V.Turovce  H.Turovce   300610
   Lukáš Jasenský   920210       V.Turovce H.Turovce    300610
   Robert Farkaš      910616       Sikenica Šarovce         300610
   Karol Banda         661025       Sikenica Šarovce         300610
   Karol Kern           741012        H.Semerovce  Tupá     300610
   Ivan Gál               760414        H.Semerovce  Tupá     300610
   Tomáš Pásztor    780630         H.Semerovce Tupá     300610
   Kristián Pečérke   750215        H.Semerovce Tupá     300610
   Jozef Tóth            680525        H.Semerovce Tupá    300610
   Adrian Galoš        810329        Šarovce  Sikenica      300610
   Erik Vrana           930708         N.Tekov  Kalná          300610
   Daniel Strašík      930907         N.Tekov  Kalná          300610
   Tomáš Chlpík       930710        N.Tekov  Kalná          300610
   Ondrej Gažo        830106         P.Ruskov Hronovce    300610
   Elemír Lacko       880804         M.Ludince Hronovce   300610
   Norbert Štugel     881024          M.Ludince Hronovce  300610
   Peter Annuš        911114         I.Úľany  Plášťovce     300610
   Richard Antalicz  920903         I.Úľany  Plášťovce     300610
   Roland Antalicz   920224         I.Úľany  Plášťovce     300610
   Jaroslav Bartoš    911011         I.Úľany  Plášťovce     300610
   Gabriel Oszoli      901218         Plášťovce I.Úľany     300610
   Tomáš Jelen         880418        Plášťovce I.Úľany  300610
   Peter Berkula        901205       Plášťovce I.Úľany  300610
   Peter Antal          890607         Plášťovce I.Úľany  300610
   Jozef Lakatoš        920310       Hronovce Keť  300610
   Richard Lakatoš    921022        Hronovce Keť  300610
   Ladislav Nagy        920914       Hronovce Keť  300610
   Ján Belák              930108       Hronovce Keť  300610
   Jozef Hrivnák          920707      Hronovce Keť  300610
   Ivan Hrivnák           930725       Hronovce Keť  300610
   Dávid Bernáth         920729      Hronovce Keť  300610
   Richard Barti          920929      Hronovce Keť  300610
   Gábor Csontos       920313      Hronovce Keť  300610
   Peter Šereš           920404      Hronovce Keť  300610
   Martin Molnár         920611      Hronovce Keť  300610
   Stanislav Fabo       931007       Hronovce Keť  300610
   Ladislav Gál           920427       Hronovce Keť  300610
   Tibor Balog            930203       Hronovce Keť  300610
   Zdenko Németh      910605       Hronovce Keť  300610
   Tibor Šánta            910102       Hronovce Keť  300610
   Maroš Fábry          910114       Hronovce Keť  300610
   Tomáš Bielik         940904   S.Tekov  Jur n.Hronom 300610
   Patrik Fricz           761027      H.Turovce Vyškovce 300610
   Martin Dudáš        870721       Keť  Hronovce         300610
   Vladimír Ďurečka  780531        Pukanec  Bátovce   300610
   Martin Siekeľa       921015       Pukanec  Bátovce  300610
   Tomáš Baláž         930516       Pukanec  Bátovce  300610
   Ivan Bohunický      680812   V.Kozmálovce Hr.Kosihy 300610
   Tomáš Molnár        881224       Čajkov     Rybník        300610
   Boris Pekár           771211      S.Tekov     Kalinčiakovo 300610
   Martin Dobrovodský 930427    H.Kosihy    Čajkov       300610
   Peter Cesnek        920622      Hr.Kosihy  Čajkov        300610
   Štefan Baran          911004     Hr.Kosihy  Čajkov        300610
   Roman Mašura      660408     Kalinčiakovo S.Tekov    300610
   Peter Gajdoš         800702      H.Trsťany Jur n.Hronom 300610
   Andrej Baláž         761206      V.Kozmálovce M.Kozmálovce 300610
   Peter Drapka        890426      Čajkov     N.Tekov          300610
   Dian Slabý           941204      Rybník     Podlužany      300610
   Marek Havran       940926      Rybník     Podlužany      300610
   František Kováč    920718     Rybník      Podlužany      300610
   Matúš Bačkor       930629     Rybník      Podlužany     300610
   Žigmund Lakatoš   880701     Keť         Málaš             300610
   Norbert Dudáš       820305     Farná        Málaš            300610
   Attila Csenger       900205     P.Ruskov M.Ludince       300610
   Denis Danihel        931013    Rybník      Tlmače           300610
   Erik Bogdáň          910604    Rybník      Tlmače           300610
   Marek Kotora        910604    Rybník       Tlmače          300610
   Ján Márfoldi          801218    Veľký Ďúr    Beša            300610
   Zoltán Lakatoš      880613    Jur n.Hronom M.Ludany    300610
   Tomáš Čík            930316    Kalná         Podlužany      300611  
  

 


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk