Dnes oslavuje meniny Drahomíra zajtra Dalibor         Utorok, 19. január 2021

Matričná komisia

Úradná správa č.: 3 zo dňa 20. septembra 2011

 

  Správa matričnej komisie č.3/2011

 

  Prestupy a hosťovania v termíne od 1.8.2011 do 31.8.2011

 

  020811 Hanúsek Jakub       930910 Bátovce           Nový Tekov

  040811 Tóth Dávid              911226 Tupá                Veľké Turovce

  040811 Gubík Ladislav        861026 Veľký Ďur        Horné Turovce

  050811 Farkaš Robert         670831 Lontov             Šarovce

  050811 Malček Štefan         750703 T.Lužany 4FSC Tek.Lužany

  050811 Flašík Milan             650818 Kalinčiakovo   Demandice

  050811 Jančo Adam            900305 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Spevár Branislav     851023 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Píš Jozef                 690102 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Mlateček Dávid       890709 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Hudec Lukáš           901114 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Studenka Jaroslav  821106 Žemberovce    Žemberovce OFK

  050811 Boďo Štefan            820124 Bátovce           Hronské Kosihy

  050811 Obický Rastislav      800423 Bátovce           Hronské Kosihy

  050811 Torok Marek             731210 Lok                  Dolný Pial

  090811 Fulop Tomáš            860204 Nový Tekov     Bátovce

  090811 Líška Radoslav        880902 Nový Tekov     Bátovce 

  100811 Vitula Viktor              930101 Bátovce          Rybník

  260811 Gál Attila                  841218 Tešmak           Vyškovce

  300811 Štefanča Jakub        920316 Bátovce          Žemberovce OFK

   zamietnuté

  250811 Banda Martin            900224 Tek.Lužany     Kalinčiakovo

  hosťovania

  010811 Farkaš Anton          780319 VeľkéTurovce  Plášťovce          310112

  010811 Mandrák Radosla   790306 Starý Tekov     Veľký Ďur          311211

  010811 Melich Tomáš         901102 Sikenica          Lontov                300612

  010811 Rosipal Peter          920531 Lok                 Beša                   300612

  010811 Belák Maroš            900331 Dolný Pial       Beša                   300612

  010811 Magda Tibor            830930 Dolný Pial       Beša                   300612

  010811 Šulka Peter             911119  Dolný Pial       Beša                   300612

  010811 Ivanič Igor               860820 Veľký Ďur        Beša                   300612

  010811 Dudák Karol            860204 Veľký Ďur        Beša                   300612

  020811 Trnkus Michal          830501 V.Kozmálovce Starý Tekov        300612

  020811 Lorincz Tamás         880507 H.Semerovce  Hokovce             300612

  020811 Puspoky Štefan      790812 Vyškovce         H.Semerovce     300612

  020811 Lacko Elemír            880804 Malé Ludince   Ip.Sokolec          300612               020811 Csicso Marek          860527 Malé Ludince   Pohr.Ruskov       300612

  020811 Csenger Attila          900205 Pohr.Ruskov    Malé Ludince      311211

  020811 Baranyai Kristián     890114 Pohr.Ruskov    Malé Ludince      300612

  020811 Balogh Pavel           790322 Pohr.Ruskov    Malé Ludince      300612

  020811 Maczák Tibor           900902 Pohr.Ruskov    Malé Ludince      300612

  020811 László Július            900920 Ip.Sokolec       Malé Ludince       300612

  020811 Frtús Tomáš             841105 Nová Dedina   V.Kozmálovce      300612

  020811 Kováčik Ľubomír     880124 Podlužany       V.Kozmálovce      300612

  030811 Nap Adrian              760210 Šarovce           Hronovce             311211

  030811 Muller Richard         871031 Lontov             Hronovce             311211

  030811 Gunič Gabriel           770807 Lok                  Keť                       311211

  030811 Šálka Martin            831022 Rybník             Žemberovce OFK 300612

  030811 Stančík Viliam          881126 Kalinčiakovo   Santovka              300612

  030811 Benčok Csaba          840723 Plášťovce        Santovka              300612

  030811 Jakuš Alexander       840516 Plášťovce        Santovka              300612

  030811 Radovčič Peter         791209 Bory                 Santovka              311211

  030811 Adamkovič Martin     880717 Nový Tekov      Santovka              300612

  030811 Žembery Július         850716 Lontov              Pastovce              300612

  040811 Máčaj Marek             780125 Podlužany        Čajkov                  300612

  040811 Gráf Adam                950407 Pukanec           Bátovce                300612

  040811 Baláž Tomáš             930516 Pukanec           Bátovce                300612

  040811 Valach Peter             870103 Kalinčiakovo     Bátovce                300612

  040811 Pintér Erik                 881004 H.Turovce         Veľké Turovce      311211

  040811 Tesař Daniel              931203 VeľkéTurovce    Horné Turovce     311211

  040811 Suchetka Nikolas      960126 Veľké Turovce   Horné Turovce     300612

  040811 Minárik René             920706 Tek.Lužany       Tek.Lužany 4FSC 300612

  040811 Balogh Zsolt              901213 Tek.Lužany      Tek.Lužany 4FSC  300612

  040811 Minárik Lukáš           920706 Tek.Lužany       Tek.Lužany 4FSC  300612

  040811 Babec Roman           871207 Tek.Lužany       Tek.Lužany 4FSC  300612

  040812 Mikula Pavel             840715 Kalinčiakovo      Rybník                  300612

  040811 Molnár Tomáš           881207 Čajkov               Rybník                   300612

  040811 Riczo Tibor                930322 Pastovce           Pohr.Ruskov         300612

  040811 Méheš Tomáš            770518 Hr.Kosihy          Nová Dedina         300612

  040811 Lulei Peter                 770415 Santovka           Nová Dedina         311211

  040811 Minár Peter                820515 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany         300612

  040811 Mokoš Viliam             800122 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany         300612

  040811 Slušný Miroslav         620402 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          300612

  040811 Kelemen Mário          880801 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          300612

  040811 Palonder Zdenek       720318 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          300612  

  040811 Švajda Robert            840612 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany         300612

  040811 Šándor Ladislav         840327 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany         300612

  040811 Nagy Ľuboš                871101 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany         300612

  040811 Šulyan Peter              830325 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          311211

  040811 Lackovský Ivan          790130 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          311211

  040811 Furi Roland                870827 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          311211

  040811 Červenák Martin        890704 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany          300612 

  040811 Beňuš Norbert           900905 Jur n.Hronom    Hont.Trsťany           311211

  050811 Fehérvári Štefan        850801 Tek.Lužany        Šarovce                  311211

  050811 Voros Szabolcs          891006 Ip.Sokolec         Demandice             300612

  050811 Oszoli Gabriel            901218 Plášťovce          Demandice             310112

  050811 Benko Attila               890713 Plášťovce          Demandice             310112

  050811 Kurthy Peter              910214 Horné Turovce   Demandice             311211

  050811 Gál Ladislav               920427 Hronovce           Lontov                    311211

  090811 Pomothy Tomáš         901026 Hronské Kľačany Bátovce                300612

  100811 Baláž Erik                   750818 Šarovce             Hronské Kosihy      311211

  110811 Mikuláši Jaroslav        870320 Kalinčiakovo      Nová Dedina          311211

  110811 Solmoši Juraj              800719 Starý Tekov       V.Kozmálovce         300612

  110811 Éhn Jaroslav               760202 Kalinčiakovo      Nový Tekov            300612

  120811 Rafael Nikolas            960812  Hronovce           Pohr.Ruskov          300612

  120811 Antalicz Dárius            960619 Ipeľské Úľany    Plášťovce               300613

  180811 Fógel Robert               870407 Veľké Turovce    Tešmak                  311211

  180811 Tirpák Tomáš              901129 Nový Tekov         Starý Tekov            300612

  310811 Zsindely Matej             870929 Tek.Lužany         Plavé Vozokany     311211

  310811 Jánoska Balázs           940113 Ipeľské Úľany     Plášťovce              300612

  310811 Kocmánek Lukáš        960912 Pukanec              Bátovce                 300612

  310811 Ťašký Tomáš               941229 Pukanec             Bátovce                 300612                                                                                         

 

 


[Späť]



 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk