I. kolo (03.08.2014) o 17.00 hod. | |
Ve?ký ?ur |
- |
Šahy |
Starý Tekov |
- |
Pohronský Ruskov |
Nová Dedina |
- |
Horné Turovce |
Podlužany |
- |
Jur nad Hronom |
?ata |
- |
Pláš?ovce |
Žemberovce |
- |
Hronské K?a?any |
Plavé Vozokany |
- |
Lok |
?ajkov |
- |
Nový Tekov |
II. kolo (10.08.2014) o 17.00 hod. | |
Ve?ký ?ur |
- |
?ajkov |
Nový Tekov |
- |
Plavé Vozokany |
Lok |
- |
Žemberovce |
Hronské K?a?any |
- |
?ata |
Pláš?ovce |
- |
Podlužany |
Jur nad Hronom |
- |
Nová Dedina |
Horné Turovce |
- |
Starý Tekov |
Šahy |
- |
Pohronský Ruskov |
III. kolo (17.08.2014) o 17.00 hod. | |
Pohronský Ruskov |
- |
Horné Turovce |
Starý Tekov |
- |
Jur nad Hronom |
Nová Dedina |
- |
Pláš?ovce |
Podlužany |
- |
Hronské K?a?any |
?ata |
- |
Lok |
Žemberovce |
- |
Nový Tekov |
Plavé Vozokany |
- |
Ve?ký ?ur |
?ajkov |
- |
Šahy |
IV. kolo (24.08.2014) o 17.00 hod. | |
?ajkov |
- |
Plavé Vozokany |
Ve?ký ?ur |
- |
Žemberovce |
Nový Tekov |
- |
?ata |
Lok |
- |
Podlužany |
Hronské K?a?any |
- |
Nová Dedina |
Pláš?ovce |
- |
Starý Tekov |
Jur nad Hronom |
- |
Pohronský Ruskov |
Šahy |
- |
Horné Turovce |
V. kolo (31.08.2014) o 17.00 hod. | |
Horné Turovce |
- |
Jur nad Hronom |
Pohronský Ruskov |
- |
Pláš?ovce |
Starý Tekov |
- |
Hronské K?a?any |
Nová Dedina |
- |
Lok |
Podlužany |
- |
Nový Tekov |
?ata |
- |
Ve?ký ?ur |
Žemberovce |
- |
?ajkov |
Plavé Vozokany |
- |
Šahy |
VI. kolo (07.09.2014) o 16.00 hod. | |
Plavé Vozokany |
- |
Žemberovce |
?ajkov |
- |
?ata |
Ve?ký ?ur |
- |
Podlužany |
Nový Tekov |
- |
Nová Dedina |
Lok |
- |
Starý Tekov |
Hronské K?a?any |
- |
Pohronský Ruskov |
Pláš?ovce |
- |
Horné Turovce |
Šahy |
- |
Jur nad Hronom |
VII. kolo (14.09.2014) o 16.00 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
Pláš?ovce |
Horné Turovce |
- |
Hronské K?a?any |
Pohronský Ruskov |
- |
Lok |
Starý Tekov |
- |
Nový Tekov |
Nová Dedina |
- |
Ve?ký ?ur |
Podlužany |
- |
?ajkov |
?ata |
- |
Plavé Vozokany |
Žemberovce |
- |
Šahy |
VIII. kolo (21.09.2014) o 15.30 hod. | |
Žemberovce |
- |
?ata |
Plavé Vozokany |
- |
Podlužany |
?ajkov |
- |
Nová Dedina |
Ve?ký ?ur |
- |
Starý Tekov |
Nový Tekov |
- |
Pohronský Ruskov |
Lok |
- |
Horné Turovce |
Hronské K?a?any |
- |
Jur nad Hronom |
Šahy |
- |
Pláš?ovce |
IX. kolo (28.09.2014) o 15.30 hod. | |
Pláš?ovce |
- |
Hronské K?a?any |
Jur nad Hronom |
- |
Lok |
Horné Turovce |
- |
Nový Tekov |
Pohronský Ruskov |
- |
Ve?ký ?ur |
Starý Tekov |
- |
?ajkov |
Plavé Vozokany |
- |
Nová Dedina |
Podlužany |
- |
Žemberovce |
?ata |
- |
Šahy |
X. kolo (05.10.2014) o 14.30 hod. | |
?ata |
- |
Podlužany |
Žemberovce |
- |
Nová Dedina |
Starý Tekov |
- |
Plavé Vozokany |
?ajkov |
- |
Pohronský Ruskov |
Ve?ký ?ur |
- |
Horné Turovce |
Nový Tekov |
- |
Jur nad Hronom |
Lok |
- |
Pláš?ovce |
Šahy |
- |
Hronské K?a?any |
XI. kolo (12.10.2014) o 14.30 hod. | |
Hronské K?a?any |
- |
Lok |
Pláš?ovce |
- |
Nový Tekov |
Jur nad Hronom |
- |
Ve?ký ?ur |
Horné Turovce |
- |
?ajkov |
Pohronský Ruskov |
- |
Plavé Vozokany |
Starý Tekov |
- |
Žemberovce |
Nová Dedina |
- |
?ata |
Podlužany |
- |
Šahy |
XII. kolo (19.10.2014) o 14.00 hod. | |
Podlužany |
- |
Nová Dedina |
Starý Tekov |
- |
?ata |
Žemberovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Plavé Vozokany |
- |
Horné Turovce |
?ajkov |
- |
Jur nad Hronom |
Ve?ký ?ur |
- |
Pláš?ovce |
Nový Tekov |
- |
Hronské K?a?any |
Šahy |
- |
Lok |
XIII. kolo (26.10.2014) o 14.00 hod. | |
Lok |
- |
Nový Tekov |
Hronské K?a?any |
- |
Ve?ký ?ur |
Pláš?ovce |
- |
?ajkov |
Jur nad Hronom |
- |
Plavé Vozokany |
Horné Turovce |
- |
Žemberovce |
Pohronský Ruskov |
- |
?ata |
Starý Tekov |
- |
Podlužany |
Nová Dedina |
- |
Šahy |
XIV. kolo (02.11.2014) o 13.30 hod. | |
Nová Dedina |
- |
Starý Tekov |
Podlužany |
- |
Pohronský Ruskov |
?ata |
- |
Horné Turovce |
Žemberovce |
- |
Jur nad Hronom |
Plavé Vozokany |
- |
Pláš?ovce |
?ajkov |
- |
Hronské K?a?any |
Ve?ký ?ur |
- |
Lok |
Šahy |
- |
Nový Tekov |
XV. kolo (09.11.2014) o 13.30 hod. | |
Nový Tekov |
- |
Ve?ký ?ur |
Lok |
- |
?ajkov |
Plavé Vozokany |
- |
Hronské K?a?any |
Pláš?ovce |
- |
Žemberovce |
Jur nad Hronom |
- |
?ata |
Horné Turovce |
- |
Podlužany |
Pohronský Ruskov |
- |
Nová Dedina |
Starý Tekov |
- |
Šahy |
XVI. kolo (08.03.2015) o 14.30 hod. | |
Pohronský Ruskov |
- |
Starý Tekov |
Horné Turovce |
- |
Nová Dedina |
Jur nad Hronom |
- |
Podlužany |
Pláš?ovce |
- |
?ata |
Hronské K?a?any |
- |
Žemberovce |
Lok |
- |
Plavé Vozokany |
Nový Tekov |
- |
?ajkov |
Šahy |
- |
Ve?ký ?ur |
XVII. kolo (15.03.2015) o 14.30 hod. | |
?ajkov |
- |
Ve?ký ?ur |
Plavé Vozokany |
- |
Nový Tekov |
Žemberovce |
- |
Lok |
?ata |
- |
Hronské K?a?any |
Podlužany |
- |
Pláš?ovce |
Nová Dedina |
- |
Jur nad Hronom |
Starý Tekov |
- |
Horné Turovce |
Pohronský Ruskov |
- |
Šahy |
XVIII. kolo (22.03.2015) o 15.00 hod. | |
Horné Turovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Jur nad Hronom |
- |
Starý Tekov |
Pláš?ovce |
- |
Nová Dedina |
Hronské K?a?any |
- |
Podlužany |
Lok |
- |
?ata |
Nový Tekov |
- |
Žemberovce |
Ve?ký ?ur |
- |
Plavé Vozokany |
Šahy |
- |
?ajkov |
XIX. kolo (29.03.2015) o 15.00 hod. | |
Plavé Vozokany |
- |
?ajkov |
Žemberovce |
- |
Ve?ký ?ur |
?ata |
- |
Nový Tekov |
Podlužany |
- |
Lok |
Nová Dedina |
- |
Hronské K?a?any |
Starý Tekov |
- |
Pláš?ovce |
Pohronský Ruskov |
- |
Jur nad Hronom |
Horné Turovce |
- |
Šahy |
XX. kolo (05.04.2015) o 15.30 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
Horné Turovce |
Pláš?ovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Hronské K?a?any |
- |
Starý Tekov |
Lok |
- |
Nová Dedina |
Nový Tekov |
- |
Podlužany |
Ve?ký ?ur |
- |
?ata |
?ajkov |
- |
Žemberovce |
Šahy |
- |
Plavé Vozokany |
XXI. kolo (12.04.2015) o 15.30 hod. | |
Žemberovce |
- |
Plavé Vozokany |
?ata |
- |
?ajkov |
Podlužany |
- |
Ve?ký ?ur |
Nová Dedina |
- |
Nový Tekov |
Starý Tekov |
- |
Lok |
Pohronský Ruskov |
- |
Hronské K?a?any |
Horné Turovce |
- |
Pláš?ovce |
Jur nad Hronom |
- |
Šahy |
XXII. kolo (19.04.2015) o 16.00 hod. | |
Pláš?ovce |
- |
Jur nad Hronom |
Hronské K?a?any |
- |
Horné Turovce |
Lok |
- |
Pohronský Ruskov |
Nový Tekov |
- |
Starý Tekov |
Ve?ký ?ur |
- |
Nová Dedina |
?ajkov |
- |
Podlužany |
Plavé Vozokany |
- |
?ata |
Šahy |
- |
Žemberovce |
XXIII. kolo (26.04.2015) o 16.00 hod. | |
?ata |
- |
Žemberovce |
Podlužany |
- |
Plavé Vozokany |
Nová Dedina |
- |
?ajkov |
Starý Tekov |
- |
Ve?ký ?ur |
Pohronský Ruskov |
- |
Nový Tekov |
Horné Turovce |
- |
Lok |
Jur nad Hronom |
- |
Hronské K?a?any |
Pláš?ovce |
- |
Šahy |
XXIV. kolo (03.05.2015) o 16.30 hod. | |
Hronské K?a?any |
- |
Pláš?ovce |
Lok |
- |
Jur nad Hronom |
Nový Tekov |
- |
Horné Turovce |
Ve?ký ?ur |
- |
Pohronský Ruskov |
?ajkov |
- |
Starý Tekov |
Nová Dedina |
- |
Plavé Vozokany |
Žemberovce |
- |
Podlužany |
Šahy |
- |
?ata |
XXV. kolo (10.05.2015) o 16.30 hod. | |
Podlužany |
- |
?ata |
Nová Dedina |
- |
Žemberovce |
Plavé Vozokany |
- |
Starý Tekov |
Pohronský Ruskov |
- |
?ajkov |
Horné Turovce |
- |
Ve?ký ?ur |
Jur nad Hronom |
- |
Nový Tekov |
Pláš?ovce |
- |
Lok |
Hronské K?a?any |
- |
Šahy |
XXVI. kolo (17.05.2015) o 17.00 hod. | |
Lok |
- |
Hronské K?a?any |
Nový Tekov |
- |
Pláš?ovce |
Ve?ký ?ur |
- |
Jur nad Hronom |
?ajkov |
- |
Horné Turovce |
Plavé Vozokany |
- |
Pohronský Ruskov |
Žemberovce |
- |
Starý Tekov |
?ata |
- |
Nová Dedina |
Šahy |
- |
Podlužany |
XXVII. kolo (24.05.2015) o 17.00 hod. | |
Nová Dedina |
- |
Podlužany |
?ata |
- |
Starý Tekov |
Pohronský Ruskov |
- |
Žemberovce |
Horné Turovce |
- |
Plavé Vozokany |
Jur nad Hronom |
- |
?ajkov |
Pláš?ovce |
- |
Ve?ký ?ur |
Hronské K?a?any |
- |
Nový Tekov |
Lok |
- |
Šahy |
XXVIII. kolo (31.05.2015) o 17.00 hod. | |
Nový Tekov |
- |
Lok |
Ve?ký ?ur |
- |
Hronské K?a?any |
?ajkov |
- |
Pláš?ovce |
Plavé Vozokany |
- |
Jur nad Hronom |
Žemberovce |
- |
Horné Turovce |
?ata |
- |
Pohronský Ruskov |
Podlužany |
- |
Starý Tekov |
Šahy |
- |
Nová Dedina |
XXIX. kolo (07.06.2015) o 17.00 hod. | |
Starý Tekov |
- |
Nová Dedina |
Pohronský Ruskov |
- |
Podlužany |
Horné Turovce |
- |
?ata |
Jur nad Hronom |
- |
Žemberovce |
Pláš?ovce |
- |
Plavé Vozokany |
Hronské K?a?any |
- |
?ajkov |
Lok |
- |
Ve?ký ?ur |
Nový Tekov |
- |
Šahy |
XXX. kolo (14.06.2015) o 17.00 hod. | |
?ajkov |
- |
Lok |
Plavé Vozokany |
- |
Hronské K?a?any |
Žemberovce |
- |
Pláš?ovce |
?ata |
- |
Jur nad Hronom |
Podlužany |
- |
Horné Turovce |
Nová Dedina |
- |
Pohronský Ruskov |
Šahy |
- |
Starý Tekov |
Ve?ký ?ur |
- |
Nový Tekov |
|