I. kolo (01.08.2009) o 17.00 hod. | |
?ajkov |
- |
Kalná n/Hronom |
Lok |
- |
Nová Dedina |
Ke? |
- |
Pohronský Ruskov |
Podlužany |
- |
Kalin?iakovo |
Pláš?ovce |
- |
Bátovce |
Ve?ké Ludince |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Tlma?e |
Jur n/Hronom |
- |
Hontianska Vrbica |
Horné Túrovce |
- |
Kozárovce |
II. kolo (08.08.2009) o 17.00 hod. | |
?ajkov |
- |
Horné Túrovce |
Kozárovce |
- |
Jur n/Hronom |
Hontianska Vrbica |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Tlma?e |
- |
Ve?ké Ludince |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Pláš?ovce |
Bátovce |
- |
Podlužany |
Kalin?iakovo |
- |
Ke? |
Pohronský Ruskov |
- |
Lok |
Kalná n/Hronom |
- |
Nová Dedina |
III. kolo (15.08.2009) o 17.00 hod. | |
Nová Dedina |
- |
Pohronský Ruskov |
Lok |
- |
Kalin?iakovo |
Ke? |
- |
Bátovce |
Podlužany |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Pláš?ovce |
- |
Tlma?e |
Ve?ké Ludince |
- |
Hontianska Vrbica |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Kozárovce |
Jur n/Hronom |
- |
?ajkov |
Horné Túrovce |
- |
Kalná n/Hronom |
IV. kolo (22.08.2009) o 17.00 hod. | |
Horné Túrovce |
- |
Jur n/Hronom |
?ajkov |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Kozárovce |
- |
Ve?ké Ludince |
Hontianska Vrbica |
- |
Pláš?ovce |
Tlma?e |
- |
Podlužany |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Ke? |
Bátovce |
- |
Lok |
Kalin?iakovo |
- |
Nová Dedina |
Kalná n/Hronom |
- |
Pohronský Ruskov |
V. kolo (29.08.2009) o 17.00 hod. | |
Pohronský Ruskov |
- |
Kalin?iakovo |
Nová Dedina |
- |
Bátovce |
Lok |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Ke? |
- |
Tlma?e |
Podlužany |
- |
Hontianska Vrbica |
Pláš?ovce |
- |
Kozárovce |
Ve?ké Ludince |
- |
?ajkov |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Horné Túrovce |
Jur n/Hronom |
- |
Kalná n/Hronom |
VI. kolo (05.09.2009) o 16.00 hod. | |
Jur n/Hronom |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Horné Túrovce |
- |
Ve?ké Ludince |
?ajkov |
- |
Pláš?ovce |
Kozárovce |
- |
Podlužany |
Hontianska Vrbica |
- |
Ke? |
Tlma?e |
- |
Lok |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Nová Dedina |
Bátovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Kalná n/Hronom |
- |
Kalin?iakovo |
VII. kolo (12.09.2009) o 16.00 hod. | |
Kalin?iakovo |
- |
Bátovce |
Pohronský Ruskov |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Nová Dedina |
- |
Tlma?e |
Lok |
- |
Hontianska Vrbica |
Ke? |
- |
Kozárovce |
Podlužany |
- |
?ajkov |
Pláš?ovce |
- |
Horné Túrovce |
Ve?ké Ludince |
- |
Jur n/Hronom |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Kalná n/Hronom |
VIII. kolo (19.09.2009) o 15.30 hod. | |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Ve?ké Ludince |
Jur n/Hronom |
- |
Pláš?ovce |
Horné Túrovce |
- |
Podlužany |
?ajkov |
- |
Ke? |
Kozárovce |
- |
Lok |
Hontianska Vrbica |
- |
Nová Dedina |
Tlma?e |
- |
Pohronský Ruskov |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Kalin?iakovo |
Kalná n/Hronom |
- |
Bátovce |
IX. kolo (26.09.2009) o 15.30 hod. | |
Bátovce |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Kalin?iakovo |
- |
Tlma?e |
Pohronský Ruskov |
- |
Hontianska Vrbica |
Nová Dedina |
- |
Kozárovce |
Lok |
- |
?ajkov |
Ke? |
- |
Horné Túrovce |
Podlužany |
- |
Jur n/Hronom |
Pláš?ovce |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Ve?ké Ludince |
- |
Kalná n/Hronom |
X. kolo (03.10.2009) o 14.30 hod. | |
Ve?ké Ludince |
- |
Pláš?ovce |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Podlužany |
Jur n/Hronom |
- |
Ke? |
Horné Túrovce |
- |
Lok |
?ajkov |
- |
Nová Dedina |
Kozárovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Hontianska Vrbica |
- |
Kalin?iakovo |
Tlma?e |
- |
Bátovce |
Kalná n/Hronom |
- |
Ipe?ský Sokolec |
XI. kolo (10.10.2009) o 14.30 hod. | |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Tlma?e |
Bátovce |
- |
Hontianska Vrbica |
Kalin?iakovo |
- |
Kozárovce |
Pohronský Ruskov |
- |
?ajkov |
Nová Dedina |
- |
Horné Túrovce |
Lok |
- |
Jur n/Hronom |
Ke? |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Podlužany |
- |
Ve?ké Ludince |
Pláš?ovce |
- |
Kalná n/Hronom |
XII. kolo (17.10.2009) o 14.00 hod. | |
Pláš?ovce |
- |
Podlužany |
Ve?ké Ludince |
- |
Ke? |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Lok |
Jur n/Hronom |
- |
Nová Dedina |
Horné Túrovce |
- |
Pohronský Ruskov |
?ajkov |
- |
Kalin?iakovo |
Kozárovce |
- |
Bátovce |
Hontianska Vrbica |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Kalná n/Hronom |
- |
Tlma?e |
XIII. kolo (24.10.2009) o 14.00 hod. | |
Tlma?e |
- |
Hontianska Vrbica |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Kozárovce |
Bátovce |
- |
?ajkov |
Kalin?iakovo |
- |
Horné Túrovce |
Pohronský Ruskov |
- |
Jur n/Hronom |
Nová Dedina |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Lok |
- |
Ve?ké Ludince |
Ke? |
- |
Pláš?ovce |
Podlužany |
- |
Kalná n/Hronom |
XIV. kolo (31.10.2009) o 14.00 hod. | |
Podlužany |
- |
Ke? |
Pláš?ovce |
- |
Lok |
Ve?ké Ludince |
- |
Nová Dedina |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Pohronský Ruskov |
Jur n/Hronom |
- |
Kalin?iakovo |
Horné Túrovce |
- |
Bátovce |
?ajkov |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Kozárovce |
- |
Tlma?e |
Kalná n/Hronom |
- |
Hontianska Vrbica |
XV. kolo (07.11.2009) o 13.30 hod. | |
Hontianska Vrbica |
- |
Kozárovce |
Tlma?e |
- |
?ajkov |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Horné Túrovce |
Bátovce |
- |
Jur n/Hronom |
Kalin?iakovo |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Pohronský Ruskov |
- |
Ve?ké Ludince |
Nová Dedina |
- |
Pláš?ovce |
Lok |
- |
Podlužany |
Ke? |
- |
Kalná n/Hronom |
XVI. kolo (01.09.2009) o 11.00 hod. | |
Ke? |
- |
Lok |
Podlužany |
- |
Nová Dedina |
Pláš?ovce |
- |
Pohronský Ruskov |
Ve?ké Ludince |
- |
Kalin?iakovo |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Bátovce |
Jur n/Hronom |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Horné Túrovce |
- |
Tlma?e |
?ajkov |
- |
Hontianska Vrbica |
Kalná n/Hronom |
- |
Kozárovce |
XVII. kolo (15.09.2009) o 11.00 hod. | |
Kozárovce |
- |
?ajkov |
Hontianska Vrbica |
- |
Horné Túrovce |
Tlma?e |
- |
Jur n/Hronom |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Bátovce |
- |
Ve?ké Ludince |
Kalin?iakovo |
- |
Pláš?ovce |
Pohronský Ruskov |
- |
Podlužany |
Nová Dedina |
- |
Ke? |
Lok |
- |
Kalná n/Hronom |
XVIII. kolo (13.03.2010) o 14.30 hod. | |
Nová Dedina |
- |
Lok |
Pohronský Ruskov |
- |
Ke? |
Kalin?iakovo |
- |
Podlužany |
Bátovce |
- |
Pláš?ovce |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Ve?ké Ludince |
Tlma?e |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Hontianska Vrbica |
- |
Jur n/Hronom |
Kozárovce |
- |
Horné Túrovce |
Kalná n/Hronom |
- |
?ajkov |
XIX. kolo (20.03.2010) o 15.00 hod. | |
Horné Túrovce |
- |
?ajkov |
Jur n/Hronom |
- |
Kozárovce |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Hontianska Vrbica |
Ve?ké Ludince |
- |
Tlma?e |
Pláš?ovce |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Podlužany |
- |
Bátovce |
Ke? |
- |
Kalin?iakovo |
Lok |
- |
Pohronský Ruskov |
Nová Dedina |
- |
Kalná n/Hronom |
XX. kolo (27.03.2010) o 15.00 hod. | |
Pohronský Ruskov |
- |
Nová Dedina |
Kalin?iakovo |
- |
Lok |
Bátovce |
- |
Ke? |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Podlužany |
Tlma?e |
- |
Pláš?ovce |
Hontianska Vrbica |
- |
Ve?ké Ludince |
Kozárovce |
- |
Žemberovce-odhlás. |
?ajkov |
- |
Jur n/Hronom |
Kalná n/Hronom |
- |
Horné Túrovce |
XXI. kolo (03.04.2010) o 15.30 hod. | |
Jur n/Hronom |
- |
Horné Túrovce |
Žemberovce-odhlás. |
- |
?ajkov |
Ve?ké Ludince |
- |
Kozárovce |
Pláš?ovce |
- |
Hontianska Vrbica |
Podlužany |
- |
Tlma?e |
Ke? |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Lok |
- |
Bátovce |
Nová Dedina |
- |
Kalin?iakovo |
Pohronský Ruskov |
- |
Kalná n/Hronom |
XXII. kolo (10.04.2010) o 15.30 hod. | |
Kalin?iakovo |
- |
Pohronský Ruskov |
Bátovce |
- |
Nová Dedina |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Lok |
Tlma?e |
- |
Ke? |
Hontianska Vrbica |
- |
Podlužany |
Kozárovce |
- |
Pláš?ovce |
?ajkov |
- |
Ve?ké Ludince |
Horné Túrovce |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Kalná n/Hronom |
- |
Jur n/Hronom |
XXIII. kolo (17.04.2010) o 16.00 hod. | |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Jur n/Hronom |
Ve?ké Ludince |
- |
Horné Túrovce |
Pláš?ovce |
- |
?ajkov |
Podlužany |
- |
Kozárovce |
Ke? |
- |
Hontianska Vrbica |
Lok |
- |
Tlma?e |
Nová Dedina |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Pohronský Ruskov |
- |
Bátovce |
Kalin?iakovo |
- |
Kalná n/Hronom |
XXIV. kolo (24.04.2010) o 16.00 hod. | |
Bátovce |
- |
Kalin?iakovo |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Pohronský Ruskov |
Tlma?e |
- |
Nová Dedina |
Hontianska Vrbica |
- |
Lok |
Kozárovce |
- |
Ke? |
?ajkov |
- |
Podlužany |
Horné Túrovce |
- |
Pláš?ovce |
Jur n/Hronom |
- |
Ve?ké Ludince |
Kalná n/Hronom |
- |
Žemberovce-odhlás. |
XXV. kolo (01.05.2010) o 16.30 hod. | |
Ve?ké Ludince |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Pláš?ovce |
- |
Jur n/Hronom |
Podlužany |
- |
Horné Túrovce |
Ke? |
- |
?ajkov |
Lok |
- |
Kozárovce |
Nová Dedina |
- |
Hontianska Vrbica |
Pohronský Ruskov |
- |
Tlma?e |
Kalin?iakovo |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Bátovce |
- |
Kalná n/Hronom |
XXVI. kolo (08.05.2010) o 16.30 hod. | |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Bátovce |
Tlma?e |
- |
Kalin?iakovo |
Hontianska Vrbica |
- |
Pohronský Ruskov |
Kozárovce |
- |
Nová Dedina |
?ajkov |
- |
Lok |
Horné Túrovce |
- |
Ke? |
Jur n/Hronom |
- |
Podlužany |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Pláš?ovce |
Kalná n/Hronom |
- |
Ve?ké Ludince |
XXVII. kolo (15.05.2010) o 16.30 hod. | |
Pláš?ovce |
- |
Ve?ké Ludince |
Podlužany |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Ke? |
- |
Jur n/Hronom |
Lok |
- |
Horné Túrovce |
Nová Dedina |
- |
?ajkov |
Pohronský Ruskov |
- |
Kozárovce |
Kalin?iakovo |
- |
Hontianska Vrbica |
Bátovce |
- |
Tlma?e |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Kalná n/Hronom |
XXVIII. kolo (22.05.2010) o 17.00 hod. | |
Tlma?e |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Hontianska Vrbica |
- |
Bátovce |
Kozárovce |
- |
Kalin?iakovo |
?ajkov |
- |
Pohronský Ruskov |
Horné Túrovce |
- |
Nová Dedina |
Jur n/Hronom |
- |
Lok |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Ke? |
Ve?ké Ludince |
- |
Podlužany |
Kalná n/Hronom |
- |
Pláš?ovce |
XXIX. kolo (29.05.2010) o 17.00 hod. | |
Podlužany |
- |
Pláš?ovce |
Ke? |
- |
Ve?ké Ludince |
Lok |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Nová Dedina |
- |
Jur n/Hronom |
Pohronský Ruskov |
- |
Horné Túrovce |
Kalin?iakovo |
- |
?ajkov |
Bátovce |
- |
Kozárovce |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Hontianska Vrbica |
Tlma?e |
- |
Kalná n/Hronom |
XXX. kolo (05.06.2010) o 17.00 hod. | |
Hontianska Vrbica |
- |
Tlma?e |
Kozárovce |
- |
Ipe?ský Sokolec |
?ajkov |
- |
Bátovce |
Horné Túrovce |
- |
Kalin?iakovo |
Jur n/Hronom |
- |
Pohronský Ruskov |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Nová Dedina |
Ve?ké Ludince |
- |
Lok |
Pláš?ovce |
- |
Ke? |
Kalná n/Hronom |
- |
Podlužany |
XXXI. kolo (12.06.2010) o 17.00 hod. | |
Ke? |
- |
Podlužany |
Lok |
- |
Pláš?ovce |
Nová Dedina |
- |
Ve?ké Ludince |
Pohronský Ruskov |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Kalin?iakovo |
- |
Jur n/Hronom |
Bátovce |
- |
Horné Túrovce |
Ipe?ský Sokolec |
- |
?ajkov |
Tlma?e |
- |
Kozárovce |
Hontianska Vrbica |
- |
Kalná n/Hronom |
XXXII. kolo (19.06.2010) o 17.00 hod. | |
Kozárovce |
- |
Hontianska Vrbica |
?ajkov |
- |
Tlma?e |
Horné Túrovce |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Jur n/Hronom |
- |
Bátovce |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Kalin?iakovo |
Ve?ké Ludince |
- |
Pohronský Ruskov |
Pláš?ovce |
- |
Nová Dedina |
Podlužany |
- |
Lok |
Kalná n/Hronom |
- |
Ke? |
XXXIII. kolo (14.11.2009) o 11.00 hod. | |
Lok |
- |
Ke? |
Nová Dedina |
- |
Podlužany |
Pohronský Ruskov |
- |
Pláš?ovce |
Kalin?iakovo |
- |
Ve?ké Ludince |
Bátovce |
- |
Žemberovce-odhlás. |
Ipe?ský Sokolec |
- |
Jur n/Hronom |
Tlma?e |
- |
Horné Túrovce |
Hontianska Vrbica |
- |
?ajkov |
Kozárovce |
- |
Kalná n/Hronom |
XXXIV. kolo (06.03.2010) o 11.00 hod. | |
Horné Túrovce |
- |
Hontianska Vrbica |
Jur n/Hronom |
- |
Tlma?e |
Žemberovce-odhlás. |
- |
Ipe?ský Sokolec |
Ve?ké Ludince |
- |
Bátovce |
Pláš?ovce |
- |
Kalin?iakovo |
Podlužany |
- |
Pohronský Ruskov |
Ke? |
- |
Nová Dedina |
Kalná n/Hronom |
- |
Lok |
?ajkov |
- |
Kozárovce |
|