I. kolo (06.08.2006) o 17.00 hod. | |
Plavé Vozokany |
- |
SC Hronské K?a?any |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
Slovan Levice |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
MŠK Želiezovce |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
TJ ?aka |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
Jur nad Hronom |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ Klas Šarovce |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
II. kolo (13.08.2006) o 17.00 hod. | |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
Jur nad Hronom |
- |
TJ ?aka |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
Plavé Vozokany |
SC Hronské K?a?any |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
Slovan Levice |
- |
MŠK Želiezovce |
ŠK Nová Dedina |
- |
FK mesta Tlma?e |
III. kolo (20.08.2006) o 17.00 hod. | |
MŠK Želiezovce |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
Jur nad Hronom |
TJ ?aka |
- |
ŠK Nová Dedina |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Klas Šarovce |
- |
Slovan Levice |
IV. kolo (27.08.2006) o 17.00 hod. | |
TJ Klas Šarovce |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ ?aka |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
Jur nad Hronom |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
MŠK Želiezovce |
Slovan Levice |
- |
SC Hronské K?a?any |
V. kolo (29.08.2006) o 17.00 hod. | |
SC Hronské K?a?any |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
Jur nad Hronom |
Plavé Vozokany |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
TJ ?aka |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Klas Šarovce |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
Slovan Levice |
VI. kolo (03.09.2006) o 16.00 hod. | |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ Klas Šarovce |
- |
TJ ?aka |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
Plavé Vozokany |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
Jur nad Hronom |
- |
MŠK Želiezovce |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
SC Hronské K?a?any |
Slovan Levice |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
VII. kolo (10.09.2006) o 16.00 hod. | |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
MŠK Želiezovce |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
Plavé Vozokany |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ ?aka |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
Slovan Levice |
SC Hronské K?a?any |
- |
Jur nad Hronom |
VIII. kolo (17.09.2006) o 15.30 hod. | |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ ?aka |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ Klas Šarovce |
- |
Plavé Vozokany |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
MŠK Želiezovce |
ŠK Nová Dedina |
- |
SC Hronské K?a?any |
Jur nad Hronom |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
Slovan Levice |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
IX. kolo (24.09.2006) o 15.30 hod. | |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
Jur nad Hronom |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
ŠK Nová Dedina |
SC Hronské K?a?any |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
MŠK Želiezovce |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ Klas Šarovce |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ ?aka |
- |
Slovan Levice |
X. kolo (01.10.2006) o 15.00 hod. | |
TJ ?aka |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
FK mesta Tlma?e |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ Klas Šarovce |
- |
MŠK Želiezovce |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
Slovan Levice |
- |
Jur nad Hronom |
XI. kolo (08.10.2006) o 15.00 hod. | |
Jur nad Hronom |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
SC Hronské K?a?any |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
FK mesta Tlma?e |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
Plavé Vozokany |
- |
TJ ?aka |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
Slovan Levice |
XII. kolo (15.10.2006) o 15.00 hod. | |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
Plavé Vozokany |
TJ ?aka |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
MŠK Želiezovce |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Klas Šarovce |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
Jur nad Hronom |
Slovan Levice |
- |
ŠK Nová Dedina |
XIII. kolo (22.10.2006) o 14.30 hod. | |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
Jur nad Hronom |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
TJ Klas Šarovce |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
SC Hronské K?a?any |
- |
FK mesta Tlma?e |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ ?aka |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
Plavé Vozokany |
- |
Slovan Levice |
XIV. kolo (29.10.2006) o 14.30 hod. | |
FK mesta Tlma?e |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
TJ Klas Šarovce |
- |
Jur nad Hronom |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
ŠK Nová Dedina |
Slovan Levice |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
TJ ?aka |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
MŠK Želiezovce |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
XV. kolo (05.11.2006) o 14.00 hod. | |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Klas Šarovce |
Jur nad Hronom |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
FK mesta Tlma?e |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ ?aka |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
SC Hronské K?a?any |
MŠK Želiezovce |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
Slovan Levice |
XVI. kolo (18.03.2007) o 14.30 hod. | |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
SC Hronské K?a?any |
- |
Plavé Vozokany |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
TJ ?aka |
Jur nad Hronom |
- |
FK mesta Tlma?e |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ Klas Šarovce |
Slovan Levice |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
XVII. kolo (25.03.2007) o 14.30 hod. | |
TJ Klas Šarovce |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
FK mesta Tlma?e |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ ?aka |
- |
Jur nad Hronom |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
Plavé Vozokany |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
SC Hronské K?a?any |
MŠK Želiezovce |
- |
Slovan Levice |
XVIII. kolo (01.04.2007) o 14.30 hod. | |
SC Hronské K?a?any |
- |
MŠK Želiezovce |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
Plavé Vozokany |
Jur nad Hronom |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
ŠK Nová Dedina |
- |
TJ ?aka |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
FK mesta Tlma?e |
Slovan Levice |
- |
TJ Klas Šarovce |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
XIX. kolo (08.04.2007) o 14.30 hod. | |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ Klas Šarovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
TJ ?aka |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
ŠK Nová Dedina |
Plavé Vozokany |
- |
Jur nad Hronom |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
MŠK Želiezovce |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
SC Hronské K?a?any |
- |
Slovan Levice |
XX. kolo (15.04.2007) o 14.30 hod. | |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
MŠK Želiezovce |
Jur nad Hronom |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
ŠK Nová Dedina |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
TJ ?aka |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ Klas Šarovce |
Slovan Levice |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
XXI. kolo (22.04.2007) o 14.30 hod. | |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
TJ ?aka |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
ŠK Nová Dedina |
MŠK Želiezovce |
- |
Jur nad Hronom |
SC Hronské K?a?any |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
Slovan Levice |
XXII. kolo (29.04.2007) o 14.30 hod. | |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
Jur nad Hronom |
- |
SC Hronské K?a?any |
ŠK Nová Dedina |
- |
MŠK Želiezovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Klas Šarovce |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
TJ ?aka |
Slovan Levice |
- |
FK mesta Tlma?e |
XXIII. kolo (01.05.2007) | |
TJ ?aka |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
SC Hronské K?a?any |
- |
ŠK Nová Dedina |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
Jur nad Hronom |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
Slovan Levice |
XXIV. kolo (06.05.2007) | |
Jur nad Hronom |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
ŠK Nová Dedina |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
SC Hronské K?a?any |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
MŠK Želiezovce |
TJ Klas Šarovce |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
Plavé Vozokany |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
Slovan Levice |
- |
TJ ?aka |
XXV. kolo (13.05.2007) | |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
ŠK Nová Dedina |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ ?aka |
Plavé Vozokany |
- |
FK mesta Tlma?e |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
MŠK Želiezovce |
- |
TJ Klas Šarovce |
SC Hronské K?a?any |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
Jur nad Hronom |
- |
Slovan Levice |
XXVI. kolo (20.05.2007) | |
ŠK Nová Dedina |
- |
Jur nad Hronom |
ŠK Sokol Starý Tekov |
- |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
TJ Klas Šarovce |
- |
SC Hronské K?a?any |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
- |
MŠK Želiezovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ Družstevník Dolný Pial |
- |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
Slovan Levice |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ ?aka |
- |
Plavé Vozokany |
XXVII. kolo (27.05.2007) | |
SC Hronské K?a?any |
- |
TJ Družstevník Pláš?ovce |
Plavé Vozokany |
- |
TJ Družstevník Podlužany |
TJ Družstevník Žemberovce |
- |
TJ ?aka |
MŠK Želiezovce |
- |
FK mesta Tlma?e |
FK 1.FC 2000 Kalin?iakovo |
- |
TJ Klas Šarovce |
TJ Lokomotíva Kozárovce |
- |
ŠK Sokol Starý Tekov |
Jur nad Hronom |
- |
TJ Družstevník Dolný Pial |
ŠK Nová Dedina |
- |
Slovan Levice |
XXVIII. kolo (03.06.2007) | |
Slovan Levice |
- |
Plavé Vozokany |
TJ Družstevník Podlužany |
- |
TJ Družstevník Žemberovce |
TJ ?aka |
- |
MŠK Želiezovce |
FK mesta Tlma?e |
- |
SC Hronské K?a?any |
|