Dnes oslavuje meniny Vendelín zajtra Uršuľa         Nedeľa, 20. október 2019

VII. LIGA - II.trieda - ObFZ Levice

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

I. kolo (13.08.2017) o 17.00 hod.
Veľké Turovce - Ipeľské Úľany13.08.2017 17.00
Dolný Pial - Hontianske Trsťany13.08.2017 17.00
Malé Kozmálovce - Keť13.08.2017 17.00
Ipeľský Sokolec - Sikenica13.08.2017 17.00
Bory - Vyškovce nad Ipľom13.08.2017 17.00
Pukanec - Veľké Kozmálovce13.08.2017 17.00
Hronské Kosihy - Mýtne Ludany13.08.2017 17.00
Jur nad Hronom - Beša13.08.2017 17.00
II. kolo (20.08.2017) o 16.30 hod.
Veľké Turovce - Jur nad Hronom20.08.2017 16.30
Beša - Hronské Kosihy20.08.2017 16.30
Mýtne Ludany - Pukanec20.08.2017 16.30
Veľké Kozmálovce - Bory20.08.2017 16.30
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľský Sokolec20.08.2017 16.30
Sikenica - Malé Kozmálovce20.08.2017 16.30
Keť - Dolný Pial20.08.2017 16.30
Ipeľské Úľany - Hontianske Trsťany20.08.2017 16.30
III. kolo (27.08.2017) o 16.30 hod.
Hontianske Trsťany - Keť27.08.2017 16.30
Dolný Pial - Sikenica27.08.2017 16.30
Malé Kozmálovce - Vyškovce nad Ipľom27.08.2017 16.30
Ipeľský Sokolec - Veľké Kozmálovce27.08.2017 16.30
Bory - Mýtne Ludany27.08.2017 16.30
Pukanec - Beša27.08.2017 16.30
Hronské Kosihy - Veľké Turovce27.08.2017 16.30
Jur nad Hronom - Ipeľské Úľany27.08.2017 16.30
IV. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.
Jur nad Hronom - Hronské Kosihy03.09.2017 16.00
Veľké Turovce - Pukanec03.09.2017 16.00
Beša - Bory03.09.2017 16.00
Mýtne Ludany - Ipeľský Sokolec03.09.2017 16.00
Veľké Kozmálovce - Malé Kozmálovce03.09.2017 16.00
Vyškovce nad Ipľom - Dolný Pial03.09.2017 16.00
Sikenica - Hontianske Trsťany03.09.2017 16.00
Ipeľské Úľany - Keť03.09.2017 16.00
V. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.
Keť - Sikenica10.09.2017 16.00
Hontianske Trsťany - Vyškovce nad Ipľom10.09.2017 16.00
Dolný Pial - Veľké Kozmálovce10.09.2017 16.00
Malé Kozmálovce - Mýtne Ludany10.09.2017 16.00
Ipeľský Sokolec - Beša10.09.2017 16.00
Bory - Veľké Turovce10.09.2017 16.00
Pukanec - Jur nad Hronom10.09.2017 16.00
Hronské Kosihy - Ipeľské Úľany10.09.2017 16.00
VI. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.
Hronské Kosihy - Pukanec17.09.2017 15.30
Jur nad Hronom - Bory17.09.2017 15.30
Veľké Turovce - Ipeľský Sokolec17.09.2017 15.30
Beša - Malé Kozmálovce17.09.2017 15.30
Mýtne Ludany - Dolný Pial17.09.2017 15.30
Veľké Kozmálovce - Hontianske Trsťany17.09.2017 15.30
Vyškovce nad Ipľom - Keť17.09.2017 15.30
Ipeľské Úľany - Sikenica17.09.2017 15.30
VII. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.
Sikenica - Vyškovce nad Ipľom24.09.2017 15.30
Keť - Veľké Kozmálovce24.09.2017 15.30
Hontianske Trsťany - Mýtne Ludany24.09.2017 15.30
Dolný Pial - Beša24.09.2017 15.30
Malé Kozmálovce - Veľké Turovce24.09.2017 15.30
Ipeľský Sokolec - Jur nad Hronom24.09.2017 15.30
Bory - Hronské Kosihy24.09.2017 15.30
Pukanec - Ipeľské Úľany24.09.2017 15.30
VIII. kolo (01.10.2017) o 15.30 hod.
Pukanec - Bory01.10.2017 15.30
Hronské Kosihy - Ipeľský Sokolec01.10.2017 15.30
Jur nad Hronom - Malé Kozmálovce01.10.2017 15.30
Veľké Turovce - Dolný Pial01.10.2017 15.30
Beša - Hontianske Trsťany01.10.2017 15.30
Mýtne Ludany - Keť01.10.2017 15.30
Veľké Kozmálovce - Sikenica01.10.2017 15.30
Ipeľské Úľany - Vyškovce nad Ipľom01.10.2017 15.30
IX. kolo (08.10.2017) o 15.00 hod.
Vyškovce nad Ipľom - Veľké Kozmálovce08.10.2017 15.00
Sikenica - Mýtne Ludany08.10.2017 15.00
Keť - Beša08.10.2017 15.00
Hontianske Trsťany - Veľké Turovce08.10.2017 15.00
Dolný Pial - Jur nad Hronom08.10.2017 15.00
Malé Kozmálovce - Hronské Kosihy08.10.2017 15.00
Ipeľský Sokolec - Pukanec08.10.2017 15.00
Bory - Ipeľské Úľany08.10.2017 15.00
X. kolo (15.10.2017) o 15.00 hod.
Bory - Ipeľský Sokolec15.10.2017 15.00
Pukanec - Malé Kozmálovce15.10.2017 15.00
Hronské Kosihy - Dolný Pial15.10.2017 15.00
Jur nad Hronom - Hontianske Trsťany15.10.2017 15.00
Veľké Turovce - Keť15.10.2017 15.00
Beša - Sikenica15.10.2017 15.00
Mýtne Ludany - Vyškovce nad Ipľom15.10.2017 15.00
Ipeľské Úľany - Veľké Kozmálovce15.10.2017 15.00
XI. kolo (22.10.2017) o 14.30 hod.
Veľké Kozmálovce - Mýtne Ludany22.10.2017 14.30
Vyškovce nad Ipľom - Beša22.10.2017 14.30
Sikenica - Veľké Turovce22.10.2017 14.30
Keť - Jur nad Hronom22.10.2017 14.30
Hontianske Trsťany - Hronské Kosihy22.10.2017 14.30
Dolný Pial - Pukanec22.10.2017 14.30
Malé Kozmálovce - Bory22.10.2017 14.30
Ipeľský Sokolec - Ipeľské Úľany22.10.2017 14.30
XII. kolo (29.10.2017) o 14.30 hod.
Ipeľský Sokolec - Malé Kozmálovce29.10.2017 14.30
Bory - Dolný Pial29.10.2017 14.30
Pukanec - Hontianske Trsťany29.10.2017 14.30
Hronské Kosihy - Keť29.10.2017 14.30
Jur nad Hronom - Sikenica29.10.2017 14.30
Veľké Turovce - Vyškovce nad Ipľom29.10.2017 14.30
Beša - Veľké Kozmálovce29.10.2017 14.30
Ipeľské Úľany - Mýtne Ludany29.10.2017 14.30
XIII. kolo (05.11.2017) o 14.00 hod.
Mýtne Ludany - Beša05.11.2017 14.00
Veľké Kozmálovce - Veľké Turovce05.11.2017 14.00
Vyškovce nad Ipľom - Jur nad Hronom05.11.2017 14.00
Sikenica - Hronské Kosihy05.11.2017 14.00
Keť - Pukanec05.11.2017 14.00
Hontianske Trsťany - Bory05.11.2017 14.00
Dolný Pial - Ipeľský Sokolec05.11.2017 14.00
Malé Kozmálovce - Ipeľské Úľany05.11.2017 14.00
XIV. kolo (12.11.2017) o 14.00 hod.
Malé Kozmálovce - Dolný Pial12.11.2017 14.00
Ipeľský Sokolec - Hontianske Trsťany12.11.2017 14.00
Bory - Keť12.11.2017 14.00
Pukanec - Sikenica12.11.2017 14.00
Hronské Kosihy - Vyškovce nad Ipľom12.11.2017 14.00
Jur nad Hronom - Veľké Kozmálovce12.11.2017 14.00
Veľké Turovce - Mýtne Ludany12.11.2017 14.00
Ipeľské Úľany - Beša12.11.2017 14.00
XV. kolo (19.11.2017) o 13.30 hod.
Beša - Veľké Turovce19.11.2017 13.30
Mýtne Ludany - Jur nad Hronom19.11.2017 13.30
Veľké Kozmálovce - Hronské Kosihy19.11.2017 13.30
Vyškovce nad Ipľom - Pukanec19.11.2017 13.30
Sikenica - Bory19.11.2017 13.30
Keť - Ipeľský Sokolec19.11.2017 13.30
Hontianske Trsťany - Malé Kozmálovce19.11.2017 13.30
Dolný Pial - Ipeľské Úľany19.11.2017 13.30
XVI. kolo (11.03.2018) o 14.30 hod.
Hontianske Trsťany - Dolný Pial11.03.2018 14.30
Keť - Malé Kozmálovce11.03.2018 14.30
Sikenica - Ipeľský Sokolec11.03.2018 14.30
Vyškovce nad Ipľom - Bory11.03.2018 14.30
Veľké Kozmálovce - Pukanec11.03.2018 14.30
Mýtne Ludany - Hronské Kosihy11.03.2018 14.30
Beša - Jur nad Hronom11.03.2018 14.30
Ipeľské Úľany - Veľké Turovce11.03.2018 14.30
XVII. kolo (18.03.2018) o 15.00 hod.
Jur nad Hronom - Veľké Turovce18.03.2018 15.00
Hronské Kosihy - Beša18.03.2018 15.00
Pukanec - Mýtne Ludany18.03.2018 15.00
Bory - Veľké Kozmálovce18.03.2018 15.00
Ipeľský Sokolec - Vyškovce nad Ipľom18.03.2018 15.00
Malé Kozmálovce - Sikenica18.03.2018 15.00
Dolný Pial - Keť18.03.2018 15.00
Hontianske Trsťany - Ipeľské Úľany18.03.2018 15.00
XVIII. kolo (25.03.2018) o 15.00 hod.
Keť - Hontianske Trsťany25.03.2018 15.00
Sikenica - Dolný Pial25.03.2018 15.00
Vyškovce nad Ipľom - Malé Kozmálovce25.03.2018 15.00
Veľké Kozmálovce - Ipeľský Sokolec25.03.2018 15.00
Mýtne Ludany - Bory25.03.2018 15.00
Beša - Pukanec25.03.2018 15.00
Veľké Turovce - Hronské Kosihy25.03.2018 15.00
Ipeľské Úľany - Jur nad Hronom25.03.2018 15.00
XIX. kolo (01.04.2018) o 15.00 hod.
Hronské Kosihy - Jur nad Hronom01.04.2018 15.00
Pukanec - Veľké Turovce01.04.2018 15.00
Bory - Beša01.04.2018 15.00
Ipeľský Sokolec - Mýtne Ludany01.04.2018 15.00
Malé Kozmálovce - Veľké Kozmálovce01.04.2018 15.00
Dolný Pial - Vyškovce nad Ipľom01.04.2018 15.00
Hontianske Trsťany - Sikenica01.04.2018 15.00
Keť - Ipeľské Úľany01.04.2018 15.00
XX. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.
Sikenica - Keť08.04.2018 15.30
Vyškovce nad Ipľom - Hontianske Trsťany08.04.2018 15.30
Veľké Kozmálovce - Dolný Pial08.04.2018 15.30
Mýtne Ludany - Malé Kozmálovce08.04.2018 15.30
Beša - Ipeľský Sokolec08.04.2018 15.30
Veľké Turovce - Bory08.04.2018 15.30
Jur nad Hronom - Pukanec08.04.2018 15.30
Ipeľské Úľany - Hronské Kosihy08.04.2018 15.30
XXI. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.
Pukanec - Hronské Kosihy15.04.2018 15.30
Bory - Jur nad Hronom15.04.2018 15.30
Ipeľský Sokolec - Veľké Turovce15.04.2018 15.30
Malé Kozmálovce - Beša15.04.2018 15.30
Dolný Pial - Mýtne Ludany15.04.2018 15.30
Hontianske Trsťany - Veľké Kozmálovce15.04.2018 15.30
Keť - Vyškovce nad Ipľom15.04.2018 15.30
Sikenica - Ipeľské Úľany15.04.2018 15.30
XXII. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
Vyškovce nad Ipľom - Sikenica22.04.2018 16.00
Veľké Kozmálovce - Keť22.04.2018 16.00
Mýtne Ludany - Hontianske Trsťany22.04.2018 16.00
Beša - Dolný Pial22.04.2018 16.00
Veľké Turovce - Malé Kozmálovce22.04.2018 16.00
Jur nad Hronom - Ipeľský Sokolec22.04.2018 16.00
Hronské Kosihy - Bory22.04.2018 16.00
Ipeľské Úľany - Pukanec22.04.2018 16.00
XXIII. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
Bory - Pukanec29.04.2018 16.00
Ipeľský Sokolec - Hronské Kosihy29.04.2018 16.00
Malé Kozmálovce - Jur nad Hronom29.04.2018 16.00
Dolný Pial - Veľké Turovce29.04.2018 16.00
Hontianske Trsťany - Beša29.04.2018 16.00
Keť - Mýtne Ludany29.04.2018 16.00
Sikenica - Veľké Kozmálovce29.04.2018 16.00
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľské Úľany29.04.2018 16.00
XXIV. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
Veľké Kozmálovce - Vyškovce nad Ipľom06.05.2018 16.30
Mýtne Ludany - Sikenica06.05.2018 16.30
Beša - Keť06.05.2018 16.30
Veľké Turovce - Hontianske Trsťany06.05.2018 16.30
Jur nad Hronom - Dolný Pial06.05.2018 16.30
Hronské Kosihy - Malé Kozmálovce06.05.2018 16.30
Pukanec - Ipeľský Sokolec06.05.2018 16.30
Ipeľské Úľany - Bory06.05.2018 16.30
XXV. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
Ipeľský Sokolec - Bory13.05.2018 16.30
Malé Kozmálovce - Pukanec13.05.2018 16.30
Dolný Pial - Hronské Kosihy13.05.2018 16.30
Hontianske Trsťany - Jur nad Hronom13.05.2018 16.30
Keť - Veľké Turovce13.05.2018 16.30
Sikenica - Beša13.05.2018 16.30
Vyškovce nad Ipľom - Mýtne Ludany13.05.2018 16.30
Veľké Kozmálovce - Ipeľské Úľany13.05.2018 16.30
XXVI. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
Mýtne Ludany - Veľké Kozmálovce20.05.2018 17.00
Beša - Vyškovce nad Ipľom20.05.2018 17.00
Veľké Turovce - Sikenica20.05.2018 17.00
Jur nad Hronom - Keť20.05.2018 17.00
Hronské Kosihy - Hontianske Trsťany20.05.2018 17.00
Pukanec - Dolný Pial20.05.2018 17.00
Bory - Malé Kozmálovce20.05.2018 17.00
Ipeľské Úľany - Ipeľský Sokolec20.05.2018 17.00
XXVII. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
Malé Kozmálovce - Ipeľský Sokolec27.05.2018 17.00
Dolný Pial - Bory27.05.2018 17.00
Hontianske Trsťany - Pukanec27.05.2018 17.00
Keť - Hronské Kosihy27.05.2018 17.00
Sikenica - Jur nad Hronom27.05.2018 17.00
Vyškovce nad Ipľom - Veľké Turovce27.05.2018 17.00
Veľké Kozmálovce - Beša27.05.2018 17.00
Mýtne Ludany - Ipeľské Úľany27.05.2018 17.00
XXVIII. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
Beša - Mýtne Ludany03.06.2018 17.00
Veľké Turovce - Veľké Kozmálovce03.06.2018 17.00
Jur nad Hronom - Vyškovce nad Ipľom03.06.2018 17.00
Hronské Kosihy - Sikenica03.06.2018 17.00
Pukanec - Keť03.06.2018 17.00
Bory - Hontianske Trsťany03.06.2018 17.00
Ipeľský Sokolec - Dolný Pial03.06.2018 17.00
Ipeľské Úľany - Malé Kozmálovce03.06.2018 17.00
XXIX. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
Dolný Pial - Malé Kozmálovce10.06.2018 17.00
Hontianske Trsťany - Ipeľský Sokolec10.06.2018 17.00
Keť - Bory10.06.2018 17.00
Sikenica - Pukanec10.06.2018 17.00
Vyškovce nad Ipľom - Hronské Kosihy10.06.2018 17.00
Veľké Kozmálovce - Jur nad Hronom10.06.2018 17.00
Mýtne Ludany - Veľké Turovce10.06.2018 17.00
Beša - Ipeľské Úľany10.06.2018 17.00
XXX. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
Jur nad Hronom - Mýtne Ludany17.06.2018 17.00
Hronské Kosihy - Veľké Kozmálovce17.06.2018 17.00
Pukanec - Vyškovce nad Ipľom17.06.2018 17.00
Bory - Sikenica17.06.2018 17.00
Ipeľský Sokolec - Keť17.06.2018 17.00
Malé Kozmálovce - Hontianske Trsťany17.06.2018 17.00
Ipeľské Úľany - Dolný Pial17.06.2018 17.00
Veľké Turovce - Beša17.06.2018 17.00


 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk