Dnes oslavuje meniny Magdaléna zajtra Oľga         Nedeľa, 22. júl 2018

MEVASPORT LIGA - VI.liga - ObFZ Levice

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

I. kolo (13.08.2017) o 17.00 hod.
Čajkov - Pohronský Ruskov13.08.2017 17.00
Tlmače - Horné Turovce13.08.2017 17.00
Podlužany - Čata13.08.2017 17.00
Plavé Vozokany - Lok13.08.2017 17.00
Plášťovce - Kalná nad Hronom13.08.2017 17.00
Hronské Kľačany - Hontianska Vrbica13.08.2017 17.00
Žemberovce - Nový Tekov13.08.2017 17.00
Nová Dedina - Tekovské Lužany13.08.2017 17.00
II. kolo (20.08.2017) o 17.00 hod.
Čajkov - Nová Dedina20.08.2017 17.00
Tekovské Lužany - Žemberovce20.08.2017 17.00
Nový Tekov - Hronské Kľačany20.08.2017 17.00
Hontianska Vrbica - Plášťovce20.08.2017 17.00
Kalná nad Hronom - Plavé Vozokany20.08.2017 17.00
Lok - Podlužany20.08.2017 17.00
Čata - Tlmače20.08.2017 17.00
Pohronský Ruskov - Horné Turovce20.08.2017 17.00
III. kolo (27.08.2017) o 17.00 hod.
Horné Turovce - Čata27.08.2017 17.00
Tlmače - Lok27.08.2017 17.00
Podlužany - Kalná nad Hronom27.08.2017 17.00
Plavé Vozokany - Hontianska Vrbica27.08.2017 17.00
Plášťovce - Nový Tekov27.08.2017 17.00
Hronské Kľačany - Tekovské Lužany27.08.2017 17.00
Žemberovce - Čajkov27.08.2017 17.00
Nová Dedina - Pohronský Ruskov27.08.2017 17.00
IV. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.
Nová Dedina - Žemberovce03.09.2017 16.00
Čajkov - Hronské Kľačany03.09.2017 16.00
Tekovské Lužany - Plášťovce03.09.2017 16.00
Nový Tekov - Plavé Vozokany03.09.2017 16.00
Hontianska Vrbica - Podlužany03.09.2017 16.00
Kalná nad Hronom - Tlmače03.09.2017 16.00
Lok - Horné Turovce03.09.2017 16.00
Pohronský Ruskov - Čata03.09.2017 16.00
V. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.
Čata - Lok10.09.2017 16.00
Horné Turovce - Kalná nad Hronom10.09.2017 16.00
Tlmače - Hontianska Vrbica10.09.2017 16.00
Podlužany - Nový Tekov10.09.2017 16.00
Plavé Vozokany - Tekovské Lužany10.09.2017 16.00
Plášťovce - Čajkov10.09.2017 16.00
Hronské Kľačany - Nová Dedina10.09.2017 16.00
Žemberovce - Pohronský Ruskov10.09.2017 16.00
VI. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.
Žemberovce - Hronské Kľačany17.09.2017 15.30
Nová Dedina - Plášťovce17.09.2017 15.30
Čajkov - Plavé Vozokany17.09.2017 15.30
Tekovské Lužany - Podlužany17.09.2017 15.30
Nový Tekov - Tlmače17.09.2017 15.30
Hontianska Vrbica - Horné Turovce17.09.2017 15.30
Kalná nad Hronom - Čata17.09.2017 15.30
Pohronský Ruskov - Lok17.09.2017 15.30
VII. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.
Lok - Kalná nad Hronom24.09.2017 15.30
Čata - Hontianska Vrbica24.09.2017 15.30
Horné Turovce - Nový Tekov24.09.2017 15.30
Tlmače - Tekovské Lužany24.09.2017 15.30
Podlužany - Čajkov24.09.2017 15.30
Plavé Vozokany - Nová Dedina24.09.2017 15.30
Plášťovce - Žemberovce24.09.2017 15.30
Hronské Kľačany - Pohronský Ruskov24.09.2017 15.30
VIII. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.
Hronské Kľačany - Plášťovce01.10.2017 14.30
Žemberovce - Plavé Vozokany01.10.2017 14.30
Nová Dedina - Podlužany01.10.2017 14.30
Čajkov - Tlmače01.10.2017 14.30
Tekovské Lužany - Horné Turovce01.10.2017 14.30
Nový Tekov - Čata01.10.2017 14.30
Hontianska Vrbica - Lok01.10.2017 14.30
Pohronský Ruskov - Kalná nad Hronom01.10.2017 14.30
IX. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.
Kalná nad Hronom - Hontianska Vrbica08.10.2017 14.30
Lok - Nový Tekov08.10.2017 14.30
Čata - Tekovské Lužany08.10.2017 14.30
Horné Turovce - Čajkov08.10.2017 14.30
Tlmače - Nová Dedina08.10.2017 14.30
Podlužany - Žemberovce08.10.2017 14.30
Plavé Vozokany - Hronské Kľačany08.10.2017 14.30
Plášťovce - Pohronský Ruskov08.10.2017 14.30
X. kolo (15.10.2017) o 14.30 hod.
Plášťovce - Plavé Vozokany15.10.2017 14.30
Hronské Kľačany - Podlužany15.10.2017 14.30
Žemberovce - Tlmače15.10.2017 14.30
Nová Dedina - Horné Turovce15.10.2017 14.30
Čajkov - Čata15.10.2017 14.30
Tekovské Lužany - Lok15.10.2017 14.30
Nový Tekov - Kalná nad Hronom15.10.2017 14.30
Pohronský Ruskov - Hontianska Vrbica15.10.2017 14.30
XI. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.
Hontianska Vrbica - Nový Tekov22.10.2017 14.00
Kalná nad Hronom - Tekovské Lužany22.10.2017 14.00
Lok - Čajkov22.10.2017 14.00
Čata - Nová Dedina22.10.2017 14.00
Horné Turovce - Žemberovce22.10.2017 14.00
Tlmače - Hronské Kľačany22.10.2017 14.00
Podlužany - Plášťovce22.10.2017 14.00
Plavé Vozokany - Pohronský Ruskov22.10.2017 14.00
XII. kolo (29.10.2017) o 14.00 hod.
Plavé Vozokany - Podlužany29.10.2017 14.00
Plášťovce - Tlmače29.10.2017 14.00
Hronské Kľačany - Horné Turovce29.10.2017 14.00
Žemberovce - Čata29.10.2017 14.00
Nová Dedina - Lok29.10.2017 14.00
Čajkov - Kalná nad Hronom29.10.2017 14.00
Tekovské Lužany - Hontianska Vrbica29.10.2017 14.00
Pohronský Ruskov - Nový Tekov29.10.2017 14.00
XIII. kolo (05.11.2017) o 13.30 hod.
Nový Tekov - Tekovské Lužany05.11.2017 13.30
Hontianska Vrbica - Čajkov05.11.2017 13.30
Kalná nad Hronom - Nová Dedina05.11.2017 13.30
Lok - Žemberovce05.11.2017 13.30
Čata - Hronské Kľačany05.11.2017 13.30
Horné Turovce - Plášťovce05.11.2017 13.30
Tlmače - Plavé Vozokany05.11.2017 13.30
Podlužany - Pohronský Ruskov05.11.2017 13.30
XIV. kolo (12.11.2017) o 13.30 hod.
Podlužany - Tlmače12.11.2017 13.30
Plavé Vozokany - Horné Turovce12.11.2017 13.30
Plášťovce - Čata12.11.2017 13.30
Hronské Kľačany - Lok12.11.2017 13.30
Žemberovce - Kalná nad Hronom12.11.2017 13.30
Nová Dedina - Hontianska Vrbica12.11.2017 13.30
Čajkov - Nový Tekov12.11.2017 13.30
Pohronský Ruskov - Tekovské Lužany12.11.2017 13.30
XV. kolo (06.08.2017) o 17.00 hod.
Tekovské Lužany - Čajkov06.08.2017 17.00
Nový Tekov - Nová Dedina06.08.2017 17.00
Hontianska Vrbica - Žemberovce06.08.2017 17.00
Kalná nad Hronom - Hronské Kľačany06.08.2017 17.00
Lok - Plášťovce06.08.2017 17.00
Čata - Plavé Vozokany06.08.2017 17.00
Horné Turovce - Podlužany06.08.2017 17.00
Tlmače - Pohronský Ruskov06.08.2017 17.00
XVI. kolo (11.03.2018) o 14.30 hod.
Horné Turovce - Tlmače11.03.2018 14.30
Čata - Podlužany11.03.2018 14.30
Lok - Plavé Vozokany11.03.2018 14.30
Kalná nad Hronom - Plášťovce11.03.2018 14.30
Hontianska Vrbica - Hronské Kľačany11.03.2018 14.30
Nový Tekov - Žemberovce11.03.2018 14.30
Tekovské Lužany - Nová Dedina11.03.2018 14.30
Pohronský Ruskov - Čajkov11.03.2018 14.30
XVII. kolo (18.03.2018) o 15.00 hod.
Nová Dedina - Čajkov18.03.2018 15.00
Žemberovce - Tekovské Lužany18.03.2018 15.00
Hronské Kľačany - Nový Tekov18.03.2018 15.00
Plášťovce - Hontianska Vrbica18.03.2018 15.00
Plavé Vozokany - Kalná nad Hronom18.03.2018 15.00
Podlužany - Lok18.03.2018 15.00
Tlmače - Čata18.03.2018 15.00
Horné Turovce - Pohronský Ruskov18.03.2018 15.00
XVIII. kolo (25.03.2018) o 15.00 hod.
Čata - Horné Turovce25.03.2018 15.00
Lok - Tlmače25.03.2018 15.00
Kalná nad Hronom - Podlužany25.03.2018 15.00
Hontianska Vrbica - Plavé Vozokany25.03.2018 15.00
Nový Tekov - Plášťovce25.03.2018 15.00
Tekovské Lužany - Hronské Kľačany25.03.2018 15.00
Čajkov - Žemberovce25.03.2018 15.00
Pohronský Ruskov - Nová Dedina25.03.2018 15.00
XIX. kolo (01.04.2018) o 15.30 hod.
Žemberovce - Nová Dedina01.04.2018 15.30
Hronské Kľačany - Čajkov01.04.2018 15.30
Plášťovce - Tekovské Lužany01.04.2018 15.30
Plavé Vozokany - Nový Tekov01.04.2018 15.30
Podlužany - Hontianska Vrbica01.04.2018 15.30
Tlmače - Kalná nad Hronom01.04.2018 15.30
Horné Turovce - Lok01.04.2018 15.30
Čata - Pohronský Ruskov01.04.2018 15.30
XX. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.
Lok - Čata08.04.2018 15.30
Kalná nad Hronom - Horné Turovce08.04.2018 15.30
Hontianska Vrbica - Tlmače08.04.2018 15.30
Nový Tekov - Podlužany08.04.2018 15.30
Tekovské Lužany - Plavé Vozokany08.04.2018 15.30
Čajkov - Plášťovce08.04.2018 15.30
Nová Dedina - Hronské Kľačany08.04.2018 15.30
Pohronský Ruskov - Žemberovce08.04.2018 15.30
XXI. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.
Hronské Kľačany - Žemberovce15.04.2018 15.30
Plášťovce - Nová Dedina15.04.2018 15.30
Plavé Vozokany - Čajkov15.04.2018 15.30
Podlužany - Tekovské Lužany15.04.2018 15.30
Tlmače - Nový Tekov15.04.2018 15.30
Horné Turovce - Hontianska Vrbica15.04.2018 15.30
Čata - Kalná nad Hronom15.04.2018 15.30
Lok - Pohronský Ruskov15.04.2018 15.30
XXII. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
Kalná nad Hronom - Lok22.04.2018 16.00
Hontianska Vrbica - Čata22.04.2018 16.00
Nový Tekov - Horné Turovce22.04.2018 16.00
Tekovské Lužany - Tlmače22.04.2018 16.00
Čajkov - Podlužany22.04.2018 16.00
Nová Dedina - Plavé Vozokany22.04.2018 16.00
Žemberovce - Plášťovce22.04.2018 16.00
Pohronský Ruskov - Hronské Kľačany22.04.2018 16.00
XXIII. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
Plášťovce - Hronské Kľačany29.04.2018 16.00
Plavé Vozokany - Žemberovce29.04.2018 16.00
Podlužany - Nová Dedina29.04.2018 16.00
Tlmače - Čajkov29.04.2018 16.00
Horné Turovce - Tekovské Lužany29.04.2018 16.00
Čata - Nový Tekov29.04.2018 16.00
Lok - Hontianska Vrbica29.04.2018 16.00
Kalná nad Hronom - Pohronský Ruskov29.04.2018 16.00
XXIV. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
Hontianska Vrbica - Kalná nad Hronom06.05.2018 16.30
Nový Tekov - Lok06.05.2018 16.30
Tekovské Lužany - Čata06.05.2018 16.30
Čajkov - Horné Turovce06.05.2018 16.30
Nová Dedina - Tlmače06.05.2018 16.30
Žemberovce - Podlužany06.05.2018 16.30
Hronské Kľačany - Plavé Vozokany06.05.2018 16.30
Pohronský Ruskov - Plášťovce06.05.2018 16.30
XXV. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
Plavé Vozokany - Plášťovce13.05.2018 16.30
Podlužany - Hronské Kľačany13.05.2018 16.30
Tlmače - Žemberovce13.05.2018 16.30
Horné Turovce - Nová Dedina13.05.2018 16.30
Čata - Čajkov13.05.2018 16.30
Lok - Tekovské Lužany13.05.2018 16.30
Kalná nad Hronom - Nový Tekov13.05.2018 16.30
Hontianska Vrbica - Pohronský Ruskov13.05.2018 16.30
XXVI. kolo (26.05.2018) o 17.00 hod.
Nový Tekov - Hontianska Vrbica26.05.2018 17.00
Tekovské Lužany - Kalná nad Hronom26.05.2018 17.00
Čajkov - Lok26.05.2018 17.00
Nová Dedina - Čata26.05.2018 17.00
Žemberovce - Horné Turovce26.05.2018 17.00
Hronské Kľačany - Tlmače26.05.2018 17.00
Plášťovce - Podlužany26.05.2018 17.00
Pohronský Ruskov - Plavé Vozokany26.05.2018 17.00
XXVII. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
Podlužany - Plavé Vozokany27.05.2018 17.00
Tlmače - Plášťovce27.05.2018 17.00
Horné Turovce - Hronské Kľačany27.05.2018 17.00
Čata - Žemberovce27.05.2018 17.00
Lok - Nová Dedina27.05.2018 17.00
Kalná nad Hronom - Čajkov27.05.2018 17.00
Hontianska Vrbica - Tekovské Lužany27.05.2018 17.00
Nový Tekov - Pohronský Ruskov27.05.2018 17.00
XXVIII. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
Tekovské Lužany - Nový Tekov03.06.2018 17.00
Čajkov - Hontianska Vrbica03.06.2018 17.00
Nová Dedina - Kalná nad Hronom03.06.2018 17.00
Žemberovce - Lok03.06.2018 17.00
Hronské Kľačany - Čata03.06.2018 17.00
Plášťovce - Horné Turovce03.06.2018 17.00
Plavé Vozokany - Tlmače03.06.2018 17.00
Pohronský Ruskov - Podlužany03.06.2018 17.00
XXIX. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
Tlmače - Podlužany10.06.2018 17.00
Horné Turovce - Plavé Vozokany10.06.2018 17.00
Čata - Plášťovce10.06.2018 17.00
Lok - Hronské Kľačany10.06.2018 17.00
Kalná nad Hronom - Žemberovce10.06.2018 17.00
Hontianska Vrbica - Nová Dedina10.06.2018 17.00
Nový Tekov - Čajkov10.06.2018 17.00
Tekovské Lužany - Pohronský Ruskov10.06.2018 17.00
XXX. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
Nová Dedina - Nový Tekov17.06.2018 17.00
Žemberovce - Hontianska Vrbica17.06.2018 17.00
Hronské Kľačany - Kalná nad Hronom17.06.2018 17.00
Plášťovce - Lok17.06.2018 17.00
Plavé Vozokany - Čata17.06.2018 17.00
Podlužany - Horné Turovce17.06.2018 17.00
Pohronský Ruskov - Tlmače17.06.2018 17.00
Čajkov - Tekovské Lužany17.06.2018 17.00


 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk