Dnes oslavuje meniny Emília zajtra Katarína         Utorok, 24. november 2020




Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.


Počítadlo

Stránku si číta 11 ľudí
Počet návštev: 


II.trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2014/2015

Výnimky a poznámky:
R - 6 - Veľké Kozmálovce: ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ pre domáce stretnutia jesennej časti súťažného ročníka 2014/2015 na 11.00 hod.

R - 12 - TLMAČE - ŠTK súhlasí so zmenou ÚHČ pre domáce stretnutia jesennej časti súťažného ročníka 2014/2015 na 10.30 hod.

I. kolo (03.08.2014) o 17.00 hod.
Veľké Turovce - Dolný Pial03.08.2014 17.00
Hronovce - Vyškovce nad Ipľom03.08.2014 17.00
Tlmače - Horné Semerovce03.08.2014 10.30
Rybník - Veľké Kozmálovce03.08.2014 17.00
Čaka - Bátovce03.08.2014 17.00
Keť - Mýtne Ludany03.08.2014 17.00
Hronské Kosihy - Šarovce03.08.2014 17.00
Bory - Pukanec03.08.2014 17.00
II. kolo (10.08.2014) o 17.00 hod.
Veľké Turovce - Bory10.08.2014 17.00
Pukanec - Hronské Kosihy10.08.2014 17.00
Šarovce - Keť10.08.2014 17.00
Mýtne Ludany - Čaka10.08.2014 17.00
Bátovce - Rybník10.08.2014 17.00
Veľké Kozmálovce - Tlmače10.08.2014 11.00
Horné Semerovce - Hronovce10.08.2014 17.00
Dolný Pial - Vyškovce nad Ipľom10.08.2014 17.00
III. kolo (17.08.2014) o 17.00 hod.
Vyškovce nad Ipľom - Horné Semerovce17.08.2014 17.00
Hronovce - Veľké Kozmálovce17.08.2014 17.00
Tlmače - Bátovce17.08.2014 10.30
Rybník - Mýtne Ludany17.08.2014 17.00
Čaka - Šarovce17.08.2014 17.00
Keť - Pukanec17.08.2014 17.00
Hronské Kosihy - Veľké Turovce17.08.2014 17.00
Bory - Dolný Pial17.08.2014 17.00
IV. kolo (24.08.2014) o 17.00 hod.
Bory - Hronské Kosihy24.08.2014 17.00
Veľké Turovce - Keť24.08.2014 17.00
Pukanec - Čaka24.08.2014 17.00
Šarovce - Rybník24.08.2014 17.00
Mýtne Ludany - Tlmače24.08.2014 17.00
Bátovce - Hronovce24.08.2014 17.00
Veľké Kozmálovce - Vyškovce nad Ipľom24.08.2014 11.00
Dolný Pial - Horné Semerovce24.08.2014 17.00
V. kolo (31.08.2014) o 17.00 hod.
Horné Semerovce - Veľké Kozmálovce31.08.2014 17.00
Vyškovce nad Ipľom - Bátovce31.08.2014 17.00
Hronovce - Mýtne Ludany31.08.2014 17.00
Tlmače - Šarovce31.08.2014 10.30
Rybník - Pukanec31.08.2014 17.00
Čaka - Veľké Turovce31.08.2014 17.00
Keť - Bory31.08.2014 17.00
Hronské Kosihy - Dolný Pial31.08.2014 17.00
VI. kolo (07.09.2014) o 16.00 hod.
Hronské Kosihy - Keť07.09.2014 16.00
Bory - Čaka07.09.2014 16.00
Veľké Turovce - Rybník07.09.2014 16.00
Pukanec - Tlmače07.09.2014 16.00
Šarovce - Hronovce07.09.2014 16.00
Mýtne Ludany - Vyškovce nad Ipľom07.09.2014 16.00
Bátovce - Horné Semerovce07.09.2014 16.00
Dolný Pial - Veľké Kozmálovce07.09.2014 16.00
VII. kolo (14.09.2014) o 16.00 hod.
Veľké Kozmálovce - Bátovce14.09.2014 16.00
Horné Semerovce - Mýtne Ludany14.09.2014 16.00
Vyškovce nad Ipľom - Šarovce14.09.2014 16.00
Hronovce - Pukanec14.09.2014 16.00
Tlmače - Veľké Turovce14.09.2014 16.00
Rybník - Bory14.09.2014 16.00
Čaka - Hronské Kosihy14.09.2014 16.00
Keť - Dolný Pial14.09.2014 16.00
VIII. kolo (21.09.2014) o 15.30 hod.
Keť - Čaka21.09.2014 15.30
Hronské Kosihy - Rybník21.09.2014 15.30
Bory - Tlmače21.09.2014 15.30
Veľké Turovce - Hronovce21.09.2014 15.30
Pukanec - Vyškovce nad Ipľom21.09.2014 15.30
Šarovce - Horné Semerovce21.09.2014 15.30
Mýtne Ludany - Veľké Kozmálovce21.09.2014 15.30
Dolný Pial - Bátovce21.09.2014 15.30
IX. kolo (28.09.2014) o 15.30 hod.
Bátovce - Mýtne Ludany28.09.2014 15.30
Veľké Kozmálovce - Šarovce28.09.2014 11.00
Horné Semerovce - Pukanec28.09.2014 15.30
Vyškovce nad Ipľom - Veľké Turovce28.09.2014 15.30
Hronovce - Bory28.09.2014 15.30
Tlmače - Hronské Kosihy28.09.2014 10.30
Rybník - Keť28.09.2014 15.30
Čaka - Dolný Pial28.09.2014 15.30
X. kolo (05.10.2014) o 14.30 hod.
Čaka - Rybník05.10.2014 14.30
Keť - Tlmače05.10.2014 14.30
Hronské Kosihy - Hronovce05.10.2014 14.30
Bory - Vyškovce nad Ipľom05.10.2014 14.30
Veľké Turovce - Horné Semerovce05.10.2014 14.30
Pukanec - Veľké Kozmálovce05.10.2014 14.30
Šarovce - Bátovce05.10.2014 14.30
Dolný Pial - Mýtne Ludany05.10.2014 14.30
XI. kolo (12.10.2014) o 14.30 hod.
Mýtne Ludany - Šarovce12.10.2014 14.30
Bátovce - Pukanec12.10.2014 14.30
Veľké Kozmálovce - Veľké Turovce12.10.2014 11.00
Horné Semerovce - Bory12.10.2014 14.30
Vyškovce nad Ipľom - Hronské Kosihy12.10.2014 14.30
Hronovce - Keť12.10.2014 14.30
Tlmače - Čaka12.10.2014 10.30
Rybník - Dolný Pial12.10.2014 14.30
XII. kolo (19.10.2014) o 14.00 hod.
Rybník - Tlmače19.10.2014 14.00
Čaka - Hronovce19.10.2014 14.00
Keť - Vyškovce nad Ipľom19.10.2014 14.00
Hronské Kosihy - Horné Semerovce19.10.2014 14.00
Bory - Veľké Kozmálovce19.10.2014 14.00
Veľké Turovce - Bátovce19.10.2014 14.00
Pukanec - Mýtne Ludany19.10.2014 14.00
Dolný Pial - Šarovce19.10.2014 14.00
XIII. kolo (26.10.2014) o 10.30 hod.
Šarovce - Pukanec26.10.2014 10.30
Mýtne Ludany - Veľké Turovce26.10.2014 10.30
Bory - Bátovce26.10.2014 10.30
Veľké Kozmálovce - Hronské Kosihy26.10.2014 10.30
Horné Semerovce - Keť26.10.2014 10.30
Vyškovce nad Ipľom - Čaka26.10.2014 10.30
Hronovce - Rybník26.10.2014 10.30
Tlmače - Dolný Pial26.10.2014 10.30
XIV. kolo (02.11.2014) o 13.30 hod.
Tlmače - Hronovce02.11.2014 13.30
Rybník - Vyškovce nad Ipľom02.11.2014 13.30
Čaka - Horné Semerovce02.11.2014 13.30
Keť - Veľké Kozmálovce02.11.2014 13.30
Hronské Kosihy - Bátovce02.11.2014 13.30
Bory - Mýtne Ludany02.11.2014 13.30
Veľké Turovce - Šarovce02.11.2014 13.30
Dolný Pial - Pukanec02.11.2014 13.30
XV. kolo (09.11.2014) o 13.30 hod.
Pukanec - Veľké Turovce09.11.2014 13.30
Šarovce - Bory09.11.2014 13.30
Mýtne Ludany - Hronské Kosihy09.11.2014 13.30
Bátovce - Keť09.11.2014 13.30
Veľké Kozmálovce - Čaka09.11.2014 11.00
Horné Semerovce - Rybník09.11.2014 13.30
Vyškovce nad Ipľom - Tlmače09.11.2014 13.30
Hronovce - Dolný Pial09.11.2014 13.30
XVI. kolo (08.03.2015) o 14.30 hod.
Vyškovce nad Ipľom - Hronovce08.03.2015 14.30
Horné Semerovce - Tlmače08.03.2015 14.30
Veľké Kozmálovce - Rybník08.03.2015 14.30
Bátovce - Čaka08.03.2015 14.30
Mýtne Ludany - Keť08.03.2015 14.30
Šarovce - Hronské Kosihy08.03.2015 14.30
Pukanec - Bory08.03.2015 14.30
Dolný Pial - Veľké Turovce08.03.2015 14.30
XVII. kolo (15.03.2015) o 14.30 hod.
Bory - Veľké Turovce15.03.2015 14.30
Hronské Kosihy - Pukanec15.03.2015 14.30
Keť - Šarovce15.03.2015 14.30
Čaka - Mýtne Ludany15.03.2015 14.30
Rybník - Bátovce15.03.2015 14.30
Tlmače - Veľké Kozmálovce15.03.2015 14.30
Hronovce - Horné Semerovce15.03.2015 14.30
Vyškovce nad Ipľom - Dolný Pial15.03.2015 14.30
XVIII. kolo (22.03.2015) o 15.00 hod.
Horné Semerovce - Vyškovce nad Ipľom22.03.2015 15.00
Veľké Kozmálovce - Hronovce22.03.2015 15.00
Bátovce - Tlmače22.03.2015 15.00
Mýtne Ludany - Rybník22.03.2015 15.00
Šarovce - Čaka22.03.2015 15.00
Pukanec - Keť22.03.2015 15.00
Veľké Turovce - Hronské Kosihy22.03.2015 15.00
Dolný Pial - Bory22.03.2015 15.00
XIX. kolo (29.03.2015) o 15.00 hod.
Hronské Kosihy - Bory29.03.2015 15.00
Keť - Veľké Turovce29.03.2015 15.00
Čaka - Pukanec29.03.2015 15.00
Rybník - Šarovce29.03.2015 15.00
Tlmače - Mýtne Ludany29.03.2015 15.00
Hronovce - Bátovce29.03.2015 15.00
Vyškovce nad Ipľom - Veľké Kozmálovce29.03.2015 15.00
Horné Semerovce - Dolný Pial29.03.2015 15.00
XX. kolo (05.04.2015) o 15.30 hod.
Veľké Kozmálovce - Horné Semerovce05.04.2015 15.30
Bátovce - Vyškovce nad Ipľom05.04.2015 15.30
Mýtne Ludany - Hronovce05.04.2015 15.30
Šarovce - Tlmače05.04.2015 15.30
Pukanec - Rybník05.04.2015 15.30
Veľké Turovce - Čaka05.04.2015 15.30
Bory - Keť05.04.2015 15.30
Dolný Pial - Hronské Kosihy05.04.2015 15.30
XXI. kolo (12.04.2015) o 15.30 hod.
Keť - Hronské Kosihy12.04.2015 15.30
Čaka - Bory12.04.2015 15.30
Rybník - Veľké Turovce12.04.2015 15.30
Tlmače - Pukanec12.04.2015 15.30
Hronovce - Šarovce12.04.2015 15.30
Vyškovce nad Ipľom - Mýtne Ludany12.04.2015 15.30
Horné Semerovce - Bátovce12.04.2015 15.30
Veľké Kozmálovce - Dolný Pial12.04.2015 15.30
XXII. kolo (19.04.2015) o 16.00 hod.
Bátovce - Veľké Kozmálovce19.04.2015 16.00
Mýtne Ludany - Horné Semerovce19.04.2015 16.00
Šarovce - Vyškovce nad Ipľom19.04.2015 16.00
Pukanec - Hronovce19.04.2015 16.00
Veľké Turovce - Tlmače19.04.2015 16.00
Bory - Rybník19.04.2015 16.00
Hronské Kosihy - Čaka19.04.2015 16.00
Dolný Pial - Keť19.04.2015 16.00
XXIII. kolo (26.04.2015) o 16.00 hod.
Čaka - Keť26.04.2015 16.00
Rybník - Hronské Kosihy26.04.2015 16.00
Tlmače - Bory26.04.2015 16.00
Hronovce - Veľké Turovce26.04.2015 16.00
Vyškovce nad Ipľom - Pukanec26.04.2015 16.00
Horné Semerovce - Šarovce26.04.2015 16.00
Veľké Kozmálovce - Mýtne Ludany26.04.2015 16.00
Bátovce - Dolný Pial26.04.2015 16.00
XXIV. kolo (03.05.2015) o 16.30 hod.
Mýtne Ludany - Bátovce03.05.2015 16.30
Šarovce - Veľké Kozmálovce03.05.2015 16.30
Pukanec - Horné Semerovce03.05.2015 16.30
Veľké Turovce - Vyškovce nad Ipľom03.05.2015 16.30
Bory - Hronovce03.05.2015 16.30
Hronské Kosihy - Tlmače03.05.2015 16.30
Keť - Rybník03.05.2015 16.30
Dolný Pial - Čaka03.05.2015 16.30
XXV. kolo (10.05.2015) o 16.30 hod.
Rybník - Čaka10.05.2015 16.30
Tlmače - Keť10.05.2015 16.30
Hronovce - Hronské Kosihy10.05.2015 16.30
Vyškovce nad Ipľom - Bory10.05.2015 16.30
Horné Semerovce - Veľké Turovce10.05.2015 16.30
Veľké Kozmálovce - Pukanec10.05.2015 16.30
Bátovce - Šarovce10.05.2015 16.30
Mýtne Ludany - Dolný Pial10.05.2015 16.30
XXVI. kolo (17.05.2015) o 17.00 hod.
Šarovce - Mýtne Ludany17.05.2015 17.00
Pukanec - Bátovce17.05.2015 17.00
Veľké Turovce - Veľké Kozmálovce17.05.2015 17.00
Bory - Horné Semerovce17.05.2015 17.00
Hronské Kosihy - Vyškovce nad Ipľom17.05.2015 17.00
Keť - Hronovce17.05.2015 17.00
Čaka - Tlmače17.05.2015 17.00
Dolný Pial - Rybník17.05.2015 17.00
XXVII. kolo (24.05.2015) o 17.00 hod.
Tlmače - Rybník24.05.2015 17.00
Hronovce - Čaka24.05.2015 17.00
Vyškovce nad Ipľom - Keť24.05.2015 17.00
Horné Semerovce - Hronské Kosihy24.05.2015 17.00
Veľké Kozmálovce - Bory24.05.2015 17.00
Bátovce - Veľké Turovce24.05.2015 17.00
Mýtne Ludany - Pukanec24.05.2015 17.00
Šarovce - Dolný Pial24.05.2015 17.00
XXVIII. kolo (31.05.2015) o 17.00 hod.
Pukanec - Šarovce31.05.2015 17.00
Veľké Turovce - Mýtne Ludany31.05.2015 17.00
Bátovce - Bory31.05.2015 17.00
Hronské Kosihy - Veľké Kozmálovce31.05.2015 17.00
Keť - Horné Semerovce31.05.2015 17.00
Čaka - Vyškovce nad Ipľom31.05.2015 17.00
Rybník - Hronovce31.05.2015 17.00
Dolný Pial - Tlmače31.05.2015 17.00
XXIX. kolo (07.06.2015) o 17.00 hod.
Hronovce - Tlmače07.06.2015 17.00
Vyškovce nad Ipľom - Rybník07.06.2015 17.00
Horné Semerovce - Čaka07.06.2015 17.00
Veľké Kozmálovce - Keť07.06.2015 17.00
Bátovce - Hronské Kosihy07.06.2015 17.00
Mýtne Ludany - Bory07.06.2015 17.00
Šarovce - Veľké Turovce07.06.2015 17.00
Pukanec - Dolný Pial07.06.2015 17.00
XXX. kolo (14.06.2015) o 17.00 hod.
Bory - Šarovce14.06.2015 17.00
Hronské Kosihy - Mýtne Ludany14.06.2015 17.00
Keť - Bátovce14.06.2015 17.00
Čaka - Veľké Kozmálovce14.06.2015 17.00
Rybník - Horné Semerovce14.06.2015 17.00
Tlmače - Vyškovce nad Ipľom14.06.2015 17.00
Dolný Pial - Hronovce14.06.2015 17.00
Veľké Turovce - Pukanec14.06.2015 17.00


 
Mapa doményMapa domény Verzia stránky pre tlačTlač Internetový partner: www.itstudio.sk